Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Politika

Zincirde Kadın Etkisi Güçleniyor

"Blockchain Ekosisteminde Kadın Olmak" etkinliği 21 Ocak’ta gerçekleştirilecek

17 Ocak 2023 10:06

Güncellenme: 17 Ocak 2023 16:56

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından desteklenen, CryptoFemale ve Youth-Agenda Derneği’nin organize ettiği “Blockchain Ekosisteminde Kadın Olmak” Projesi 21 Ocak 2023 tarihinde İstanbul'da gerçekleşecek.


Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak için eğitim ve çalışmalar yürüten CryptoFemale, etkinlikte Türkiye ekosisteminde yer alan, alanında uzman kişi ve kurumların bulunduğu katılımcılara ev sahipliği yağacak. Proje kapsamında, Blokzinciri alanında sahada çalışmalar yapan ve bu alanda başarılar elde etmiş kadınların, yeni başlayan genç kadınlara deneyimlerini aktarması ve yeni fikirler için ilham vermesi amaçlanıyor. Blokzinciri ekosisteminde kadın olmanın üzerine farklı konu başlıklarının aktarılacağı etkinlikte, dayanışma, istihdam ve ekosistemin büyümesi ve gelişmesi için network başlıkları üzerine durulacak.


CoinDesk Türkiye’nin medya sponsorluğunu üstlendiği etiklikte; Blockchain Ekosisteminde Kadın Sanatçı Olmak, Crypto Piyasası ve Teknik Analiz, Sektördeki Mühendis Kadınlar ve Devcon Süreci, Girişimci Kadınlar ve Web3 Beklentileri gibi pek çok konu başlığı yer alacak.


“Blockchain Ekosisteminde Kadın Olmak” Projesine katılımcı olarak yer almak için; buradan kayıt olabilirsiniz.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk