Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Politika

Kriptonun Uzun Vadede Kabulü Regülasyonlara Bağlı

Coinbase'in uluslararası politikadan sorumlu başkan yardımcısı Tom Duff Gordon, FTX'in iflasının kriptoyu politikanın radarına neden soktuğunu anlattı.

17 Ocak 2023 08:46

Güncellenme: 17 Ocak 2023 08:54

Coinbase’in uluslararası politikadan sorumlu başkan yardımcısı Tom Duff Gordon'a göre, kriptonun son dönemde yaptığı ralli sektöre bir umut ışığı oldu ancak yine de kalıcı olarak varolması hayata geçecek düzenlemelere bağlı olacak.


Davos’ta başlayan Dünya Ekonomik Forumu'ndan CoinDesk TV'nin “First Mover” programına katılan Gordon, kripto paranın genel kabul için gerekli yeterliliğe sahip olduğunu, fakat bu durumun perakende yatırımcılar için güven ortamı yaratacak düzenlemelere bağlı olacağını belirtti.


Gordon, "2023 yılı bizim için politikada gerçek bir dönüm noktası olabilir ve düzenlemeyle ilgili kurallar kriptoyu hızlandırmaya yardımcı olabilir   şeklinde konuştu.


Gordon ayrıca, kripto borsası FTX'in iflasının kripto paranın daha geniş oranda benimsenmesinin önüne geçtiğini ve bu durumun yetkililerin aksiyon almasını engellediğini ifade ederken FTX'in iflasının kriptoyu tüm politika yapıcıların radarına soktuğunu da vurguladı.


Tüm bu açıklamalar, Coinbase'in New York Eyaleti Mali Hizmetler Departmanı ile yüzde 20 oranında personel azaltmayı ve 100 milyon dolarlık bir anlaşmayı hayata geçirmeye çalıştığı bir zamanda gerçekleştiDaha Fazla Oku

    CoinbasekriptoregülasyondavosTom Duff Gordon

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fran Velasquez

Fran, sitenin dergi bölümü olan Layer 2 ekibinde bir muhabirdir. Fran aslen Atlanta, Georgia'lıdır. Wisconsin-Madison Üniversitesi'nde antropoloji ve gazetecilik okudu. Aralık 2021'de CUNY'nin Craig Newmark Gazetecilik Enstitüsü'nden mezun oldu ve burada işletme ve ekonomi alanında yüksek lisans yaptı. Kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Mart Ayında 303 Bin İş Ekleyerek 200 Bin Beklentisini Aştı

5 Nisan 2024 18:16

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk