Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Politika

Cüzdan Firması Liminal, finansman turunda 4.7 milyon dolar topladı

Liminal, daha önce önde gelen bir Hint kripto borsası olan Zeb Pay'in kurucu ortağı olan Mahin Gupta tarafından kuruldu.

1 Haziran 2022 09:37

Güncellenme: 1 Haziran 2022 09:41

Finansman turunda önde gelen Hint borsası CoinDCX ve Andreas Antonopoulos, Balaji Srinivasan, Sandeep Nailwal, Jaynti Kanani ve Ajeet Khurana gibi kayan yazı melek yatırımcıları fonlamaya katıldı. Diğer yatırımcılar arasında LD Capital, Woodstock, Nexus Ventures, Hashed, Cadenza Ventures, Vauld, Better Capital ve Sparrow Capital yer aldı.


Liminal, güvenli çok taraflı hesaplama ya da MPC ve bir işlemi imzalamak ve göndermek için iki veya daha fazla özel anahtar gerektiren, dijital varlıkları farklı blok zincirlerinde güvence altına alan çok imzalı cüzdanlar sağlayan ilk cüzdan aygıtı olduğunu iddia ediyor .
Liminal’in açıklamalarına göre, manuel işlemler 90 oranında elimine edildi ve bir yıllık operasyonda 2,5 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirilerek 400 milyon dolar değerinde otomatikleştirilmiş işlemler gerçekleştirildi ve koruma altındaki varlıklarda yaklaşık 50 milyon dolar toplandı.


Elevation Capital müdürü Vaas Bhaskar, "Dijital varlıkların hızlı bir şekilde benimsenmesi, birden fazla yeni dönem kripto işletmesi ve kurumu tarafından yönlendirilecek. Mahin ve ekibinin müşteri yönetiminden ve bu alan hakkındaki bilgisinden çok etkilendik" dedi.
Başka bir yatırımcı olan Balaji Srinivasan ise, "Dedikleri gibi, “anahtarlarınız değil, kriptonuz değil.” Liminal, kriptonuzu tutmak için uygun bir alternatif olarak ortaya çıkıyor” ifadelerini kullandı.


Liminal, borsalar, emanetçiler, bankalar ve riskten korunma fonları gibi müşterilere, uyumluluğa bağlı kalırken anahtarların güvenliğini sağlama konusundaki temel endişelerini ele alan hizmetler sunuyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Amitoj Singh

Amitoj Singh, CoinDesk'in Hindistan ile ilgili konulardan sorunlu ve düzenlemeler konusunda uzman muhabiridir. Daha önce CNN, Al Jazeera, Business Insider, Columbia Global Reports için yazmıştır. Daha önce, dünya çapında Hintliler için haber ağı olan NDTV'de (New Delhi Television Ltd.) Baş Sunucu ve Haber Editörüydü ve öncü haber organizasyonunda 12 yıl geçirdi. Amitoj, az miktarda Bitcoin ve Ether'e sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Galaxy: Ether Spot ETF'leri İlk Beş Ayda 5 Milyar Dolarlık Net Giriş Görebilir

27 Haziran 2024 14:52

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk