Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Politika

BBW İstanbul’dan İnovasyon Sahnesinde Gündem WEB3’te Kadınlar

BBW İstanbulun ikinci gününde teknolojide ve WEB3’te rol model kadınlar, teknolojide cinsiyet eşitliği ve blockchain ekosistemi İnovasyon Sahnesi’nde masaya yatırılıyor.

9 Kasım 2023 09:43

Güncellenme: 9 Kasım 2023 09:54

Binance Blockchain Week İstanbul “Bir sonraki milyar kullanıcıyı kazanma yolunda WEB3’ü güçlendirmek” teması ile birinci gününü geride bıraktı. Ana sahne ve ana sahneye paralel hayata geçen inovasyon sahnesiyle merkeziyetsiz dünyanın geleceği dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen fikir önderleri, girişimcileri ve yatırımcıları tarafından masaya yatırıldı.


Bir sonraki milyar kullanıcıyı kazanma stratejilerinin kadın ve WEB3 perspektifinde konuşulacağı, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen fikir önderlerinin, girişimcilerinin ve yatırımcılarının bir araya geleceği Binance BlockChain Week İstanbul 2023 etkinliğinde inovasyona özel bir sahne, ana sahneyle eş zamanlı olarak start aldı. Yeni fikirlerin, projelerin, girişimlerin ve yaklaşımların ele alınacağı merkeziyetsiz dünyanın WEB3 ve kadın perspektifinin konuşulacağı inovasyon sahnesinin açılışı Teknolojide Kadın Derneği Başkanı Zehra Öney tarafından gerçekleştirildi.


Kadınların WEB3 ekosisteminde olan konumunu vurgulayan Öney, kriptoya olan ilgi her geçen gün artsa da kadınların bu sektörde de diğer sektörler gibi dezavantajlı olduğunun altını çizdi. Dubai ve Paris’ten sonra sonra İstanbul’da gerçekleşen Binance Blockchain Week’de kadın katılımcıların %20’ye yükseldiğini müjdeleyen Öney, sektör kapsamında cinsiyet odaklı fırsat eşitliği sunmak için ise önümüzde uzun bir yol olduğunu belirtti.Kripto kullancılarının %37’sinin kadın olduğunu söyleyen Öney, üst düzey kripto şirketlerinin ise yalnızca yaklaşık %5’inin kadın olduğunu not düştü. Geleceğe dair umutlu olduğunu açıklarken bu programın bu doğrultudaki önemini de belirtti.


Daha Fazla Oku

    BBWİstanbul

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Tahmin Piyasaları Donald Trump’ın Kaybedeceğini Öngörüyor

25 Mayıs 2024 21:41

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk