Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

DAO Sohbetleri

DAO Sohbetleri

Yeni nesil finans, yatırım, teknoloji dünyasınına ışık tutan içerikleriyle CoinDesk Türkiye Podcast Serilerinden DAO'lar ve yarattığı yeni trendlere odaklanan ''DAOTalks'' Yıldız Ventures'ın katkılarıyla sizlerle!

Sunucu

sunucu

Hale Cide Demir

Hale Cide Demir


DAO - Merkeziyetsiz Organizasyonların Geleceği

Sevgili Efe Bulduk ile DAO’ların geleceğini konuştuk. 2023’de DAO ekosisteminde neler olacak?

28 Mart 2023 13:25

DeFi (Merkeziyetsiz Finans) ve DAO'lar

Sevgili Turan Sert ile DAO'ların DeFi platformaları ile ilişkileri ve geleceğini örnekler üzerinden konuştuğumuz "DAO'lar ve Merkeziyet Finans (De-Fi) bölümü yayında.

28 Mart 2023 13:25

Metaverse DAO İle Yönetilebilir mi?

Sevgili Devrim Danyal ile DAO ve Metaverse bağlantısını konuştuğumuz "Metaverse DAO İle Yönetilebilir mi?" bölümü yayında.

28 Mart 2023 13:26

DAO'lara Dahil Olma Yolu - NFT

Sevgili Devrim Danyal ile DAO ve NFT bağlantısını konuştuğumuz "DAO'lara Dahil Olma Yolu - NFT" bölümü yayında.

28 Mart 2023 13:27

GameFi Ekosisteminde DAO’ların Rolü

Şafak Kayran ile GameFi projeleri-toplulukları ve DAO’ların GameFi topluluklarında yer alan oyuncuların-grupların yönetime nasıl katılabileceğini konuştuğumuz '' #GameFi Ekosisteminde DAO’ların Rolü'' bölümü yayında.

29 Mart 2023 15:46

DAO'ların Hukuksal Temeli Var mı?

Sevgili Celil Öztürk ile DAO ve DAC'ların hukuki statüsü ve gelecekte bizi hangi düzenlemelerin beklediğini konuştuğumuz "DAO'ların Hukuksal Temeli Var mı?" bölümü yayında.

28 Mart 2023 13:32

Layka DAO - Türkiye'den DAO Örnekleri

Vidal Arditi ile Türkiye'nin en büyük topluluğa sahip DAO'su LaykaDAO'nun vizyonu ve Web3'e hazırlanmayı - üretime geçmeyi hepimiz için nasıl kolaylaştırdığını konuştuğumuz LaykaDAO-Türkiye'den DAO Örnekleri bölümü yayında.

28 Mart 2023 13:32

DAO - Dünyadan Örnekler

Doruk İşmen ile DAO'ların nasıl çalıştığını CityDAO, LinksDAO, LunaDAO gibi öncü örnekler üzerinden tartıştığımız 'Dünyadan DAO Örnekleri' bölümü yayında.

28 Mart 2023 13:31

DAO Felsefesi

Blockhain girişimcisi Cemil Şinasi Türün ile DAO felsefesinin web3 iş modelleri, metaverse ve gelecekteki mülkiyet kavramına olan etkisini konuştuğumuz, Rusya'daki son dönem gelişmeleri ve emtialara dayalı tokenların açtığı yeni alana odaklandığımız 'DAO Felsefesi ve Yönetişime Etkisi' bölümü şimdi yayında.

28 Mart 2023 13:31

DAO - Global Ekonomi Etkisi

Ekonomi Gazetecisi Erkan Öz ile DAO'yu doğuran global etkileri, DAO'lar aracılığı ile ekonomiyi değiştirecek dinamikleri, DAC'ları ve yeni üretim trendlerini tartıştığımız 'DAO ve Global Ekonomi Etkisi' bölümü yayında.

28 Mart 2023 13:30

Diğer Podcastlerimiz

DAO Sohbetleri

Yeni nesil finans, yatırım, teknoloji dünyasınına ışık tutan içerikleriyle CoinDesk Türkiye Podcast Serilerinden DAO'lar ve yarattığı yeni trendlere odaklanan ''DAOTalks'' Yıldız Ventures'ın katkılarıyla sizlerle!

DeFiTalks

DeFiTalks

Merkeziyetsiz finans dünyasının kapılarını aralayacağımız, en çok merak edilenleri sektörün uzmanlarıyla tartışacağımız DeFiTalks, dYdX Foundation’ın katkılarıyla ve Lytera Kurucu Ortağı Baki Er’in sunumuyla Spotify, YouTube ve coindeskturkiye.com'da yayında! "CoinDesk Türkiye takipçilerine özel %5 indirimli dYdX kayıt linki: dydx.exchange/r/CoindeskTurkiye"

MetaTalks

MetaTalks

Yeni nesil finans, yatırım, teknoloji dünyasınına ışık tutan içerikleriyle CoinDesk Türkiye Podcast Serilerinden ''MetaTalks'' BtcTurk'ün katkılarıyla sizlerle!

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk