Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Voyager Borsalara 121 Milyon Dolarlık Kripto Varlık Aktardı

Voyager Digital Şubat'ta borsalara yaklaşık 121 milyon dolarlık kripto varlık aktardı. Şirketin son dört günde elde ettiği 150 milyon USDC kripto satışlarından gelmiş olabilir.

28 Şubat 2023 13:46

Güncellenme: 28 Şubat 2023 15:02

Arkham Intelligence’ın paylaştığı tweet’te kripto aracısı Voyager Digital'ın kripto varlıklarını hızlı bir şekilde sattığı görülüyor.

Veriler, geçtiğimiz hafta Voyager’ın Coinbase ve Binance.US gibi borsalara en az 54 milyon dolarlık kripto varlık aktardığını ve aktarılan token’ların satılmış olabileceğini gösteriyor. Aktarımlar arasında 24,7 milyon ETH, 12,2 milyon SHIB ve 2,5 milyon LINK yer alıyor.

Kripto aracısının borsalara aktardığı toplam tutar şubat ayının başından bu yana 121 milyon dolar.Voyager, temmuz ayında iflas koruması için başvurmuş, platformdaki tüm işlemleri durdurmuştu. Mahkeme kararıyla gerçekleşen açık artırma sonrasında yetkililer şirketi Binance.US’e satmak durumunda kaldılar.


Arkham verilerine göre Voyager’ın sahip olduğu kripto varlıklar ise şu şekilde: 271 milyon dolar değerinde ETH, 77 milyon dolar değerinde SHIB ve 63 milyon dolar değerinde şirketin kendi token’ı olan VGX. Şirketin sahip olduğu diğer önemli varlıklar arasında 13 milyon dolarlık LINK, 5,5 milyon dolarlık FTM ve 5 milyon dolarlık APE yer alıyor.

Veriler Voyager’ın 236 milyon dolarlık USDC stabilcoin dahil toplamda 697 milyon dolar değerinde kripto varlık sahibi olduğunu gösteriyor.


Daha Fazla Oku

    VoyagerArkham IntelligenceETHSHIBUSDC

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Krisztian Sandor

Krisztian Sandor NYU'dan ekonomi derecesiyle mezun oldu ve Fulbright bursuyla ekonomi gazeteciliği eğitimi aldı. Reuters ve Forbes'da çalıştı.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in Binance.US Platformundaki Fiyatı Düşüş Yaşadı

9 Haziran 2023 17:28

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk