Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Vadeli İşlem Piyasaları ARB Token Airdrop'unu Bekliyor

Yatırımcılar, IOU token’ı ve yaklaşmakta olan diğer ürünler sayesinde ARB fiyatı hakkında tahminlerde bulunuyor.

20 Mart 2023 12:43

Güncellenme: 21 Mart 2023 11:28

Türev piyasalar, piyasaya sunulmasına az kalan Arbitrum (ARB) token işlemlerini şimdiden başlattı.

Arbitrum geliştiricileri, önceki ağ aktivitelerini değerlendirerek ARB airdrop’unun 23 Mart tarihinde gerçekleşeceğini açıklamışlardı. Ayrıca Arbitrum’un merkeziyetsiz otonom organizasyona (DAO) geçişi de onaylanmıştı.

Bu geçiş sayesinde ARB sahipleri Arbitrum One ve Arbitrum Nova’daki önemli kararlara oy verebilecekler.

Pazartesi günü asya öğle saatlerine göre I Owe You (IOU) token’ı, kripto borsası Hotbit’te 9,74 dolardan işlem görüyor. Bu token’lar, iki taraf arasındaki borcu temsil ediyor ve işlem yapıldıkça taraflar arasındaki borç durumu çözülüyor.Token’lar son 24 saat içerisinde 2 milyon doların üzerinde işlem hacmi gördü ve Hotbit’ten gelen işlem verileri, ortalama olarak her iki dakikada bir işlem yapıldığını gösteriyor.

Ayrıca pazartesi günü, vadeli işlem sağlayıcısı BitMEX, ARB token destekli ürününü tanıttı. Ürün kullanıcılara daha fazla kazanma (veya kaybetme) şansı sağlamak için 20x’e kadar kaldıraç sundu.

BitMEX, listeleme duyurusu sırasında “Lütfen ARB listelememizin oldukça spekülatif bir sözleşme olduğunu unutmayın” şeklinde uyardı.BitMEX’teki ARB vadeli işlem fiyatları, Hotbit’teki ARB işlem fiyatından oldukça düşük.

Bununla birlikte, bu ürünler pazartesi itibarıyla tamamen spekülatif olsa da ARB token’ları resmi olarak piyasaya sunulduğunda bu durum değişebilir.


Daha Fazla Oku

    ArbitrumdefiTrading

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Lido, Ethereum için Potansiyel Bir Risk Olabilir mi?

24 Eylül 2023 11:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk