Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Reecoin, Ethereum Virtual Machine (EVM) Uyumlu bir Altyapı Üzerine Kurulu Olacak

Reeder teknoloji, kripto parası Reecoin'i bugün tanıttı.

15 Şubat 2024 14:50

Güncellenme: 15 Şubat 2024 14:59

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret AŞ, son dönemdeki projelerine bir yenisini ekleyerek, iştirak firması Reeder Bilişim'in "Reecoin" adıyla Initial Coin Offering (ICO) yapma kararı aldığını duyurdu. 


Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada, global blok zinciri teknolojisinin gelişmelerini yakından takip ettiğini ve üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin pazarlama ve satış programlarında kullanılmak üzere kripto para çıkarma kararı aldığını belirtti.


Reecoin adlı kripto paranın dijital varlık halka arzı için Reeder Bilişim ve Bitexen arasında imzalanan sözleşme doğrultusunda, sürecin şubat ayının sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Açıklamaya göre, kripto para biriminin whitepaper ve litepaper dokümanları kripto paranın resmi web sitesi olan reecoin.io adresinde yayımlanacak, güncellemeler devam ediyor. Taslak dokümana göre, Reecoin Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumlu bir altyapı üzerine kurulu olacak.


Son zamanlarda farklı sektörlere de girişen şirket, geçtiğimiz haftalarda yerli elektrikli araç üretimine başlama planlarını duyurmuş ve %80 yerlilik hedefi koyarak sektöre adım atmıştı.


Halka arz fiyatı olan 9,30 lira ile geçtiğimiz yılın Eylül ayında borsada işlem görmeye başlayan Reeder Teknoloji'nin REEDR hissesi, halka arzdan sonra güçlü bir performans sergileyerek 20 liranın üzerine çıkmıştı. Şu anda ise yaklaşık 52 liradan işlem görüyor.


Daha Fazla Oku

    reederreecoinreedr

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Coinbase: Yarılanma Sonrası Kripto Piyasasının Kaderini Makro Faktörler Belirleyecek

21 Nisan 2024 12:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk