Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Neden Buradayız?

Matriks Algo Solutions Genel Müdürü Kıvanç Özbilgiç, ekosistemin neden bu dönemde ve İstanbul’da toplandığını anlattı.

8 Kasım 2023 10:42

Güncellenme: 8 Kasım 2023 10:55

Merkeziyetsiz dünyanın özünde topluluk bilinci ve ortak değerler çerçevesinde hareket etmek yatar. Ve toplulukların önemli değişim ve dönüşüm dönemlerinde bir araya gelmeleri ve fikirlerini paylaşmaları eşsiz değere sahiptir. Matriks Algo Solutions Genel Müdürü Kıvanç Özbilgiç, Why We Are Here Today başlıklı konuşmasında ekosistemin neden bu dönemde bir araya geldiğini ve blok zinciri ve Web3 dünyasının geleceğini şekillendirme noktasında neden bu dönemde güçleri birleştirmenin önemli olduğunu anlattı.


İçinde bulunduğumuz dönemin dinamiklerine vurgu yapan Özbilgiç, bir dönüm noktasında olduğumuzu vurgulayarak bu dönemlerde bir araya gelmenin önemini belirtti. Ayrıca şu anda bulunduğumuz süreçte önümüzde inovasyonlara oluşan bir açık büfe olduğunu ve bu inovasyonları hayata geçirme fırsatının her zamanda daha güçlü olduğunu söyledi.


İçinde bulduğumuz durumun bir Hollywood filmindeki kahramanın önemli bir karar almasına benzeten Özbilgiç, düzenlemeleri yapanların bir kısmının olumlu yaklaşımlarının yanı sıra önemli bir kısmının şüpheli baktığını ve bu algıların değiştirilmesi açısından önemli bir dönüm noktasında olduğumuzu belirtti. Kısa süre önce yaşanan deprem döneminde kripto topluluğunun son derece destekleyici yaklaşımını hatırlatan Özbilgiç kriptonun bu noktada değerini hatırlattı.


Özbilgiç düzenlemelerin ağırlıklı olduğu dönemde inovasyon ile regülasyon arasındaki hassas dengenin bulunmasının önemini vurgulayan Özbilgiç her birimizin bir süper kahraman olmamız gerektiğini vurgulayarak sözlerini tamamladı. 


Daha Fazla Oku

    BBW

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yarılanması Kapıda, Fiyatlar Yükseliyor

19 Nisan 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk