Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Mike Novogratz Bir Sonraki Kripto Döngüsünün Ekim’de Başlayacağını Öngörüyor

Galaxy Digital’ın açık sözlü CEO’su ve bir zamanların Luna destekçisi Novogratz, kriptonun toparlamaya başlaması için Fed’in geri çekilmesi gerektiğini vurguluyor.

11 Haziran 2022 13:07

Güncellenme: 11 Haziran 2022 13:09

Mike Novogratz kriptoda bir sonraki toparlanma döneminin bu yılın dördüncü çeyreğinde gerçekleşeceğine inandığını söylüyor. Ayrıca kriptoda bir sonraki süper döngü gerçekleştiğinde Luna dövmesine bakıp mütevazılığı hatırlayacağı da bir gerçek. 


Consensus etkinliğinde konuşan Novogratz, Fed geri çekilmedikçe ve ayağını frenden çekmedikçe bitcoin’in çıkış yakalayamayacağını belirtiyor. Ayrıca bitcoin’in ABD sermaye piyasasından daha önce dibi göreceğini söylüyor.


“ABD’de fazi yüzde 5’e gidiyor. Umarım kripto ayrışabilir.”


Novogratz, Galaxy Digital ve diğer oyuncuların gelmesi eklenen boğa piyasasında neler yapacağına dair soruya “aşırı kibirli davranmanın önüne geçmeye çalışacağız” şeklinde yanıt veriyor. “Luna’ya erken aşamada girenler 300x getiri elde etmişti. Ekosistemler çok hızlı hareket ettiklerinde bunun bir sebebi vardır. Neye yatırım yaptığınızı bilin. Kimse bedavadan yüzde 18 getiri elde etmez.”


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Mt. Gox 2,8 Milyar Dolarlık BTC Taşıdı, Bitcoin Yeniden 63 Bin Doların Altında

16 Temmuz 2024 13:48

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk