Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Merkeziyetsiz Borsa Jupiter’in JUP Token’ı 1,35 Milyar Arzla Çıkış Yapacak

Aevo’daki JUP-USD çifti şu anda 65 sentten işlem görüyor. Bu da 700 milyon dolarlık bir piyasa değerinin yakalanabileceği anlamına geliyor.

31 Ocak 2024 10:23

Güncellenme: 31 Ocak 2024 10:42

Solana tabanlı merkeziyetsiz alım satım platformu Jupiter'in yerel token’ı JUP'u EST saat dilimiyle çarşamba günü saat 10:00'da (EST) piyasaya sürmesi planlanıyor. Lansmanın bir airdrop’la gerçekleşmesi bekleniyor.


Platformun kurucusu Moew, dün paylaştığı bir gönderide, başlangıçta token’ın maksimum dolaşımdaki arzının 1,35 milyar olacağını ve daha önce kararlaştırılan 1,7 milyarın değişmiş olduğunu bildirdi.


Başka bir deyişle, şu anda Aevo’daki JUP-USD çiftinin 65 sentten işlem gördüğü göz önüne alınırsa, token yaklaşık 700 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile işlem görmeye başlayabilir.


Dolaşımdaki 1,35 milyarlık arzın 1 milyarı airdrop'lara, 50 milyonu merkezi borsalar ve likidite havuzlarındaki piyasa yapıcılara, 250 milyonu ise launch pool’a aktarılacak.


Airdrop Official verilerine göre, 2 Kasım'dan önce Jupiter ile etkileşime giren yaklaşık 955.000 cüzdan JUP airdrop'undan yararlanacak.Daha Fazla Oku

    juptokenjupiterAirdropSolana

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Tahmin Piyasaları Donald Trump’ın Kaybedeceğini Öngörüyor

25 Mayıs 2024 21:41

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk