Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Merkeziyetsiz Borsa Camelot, 100 Milyon Dolarlık TVL Değerini Aştı

Birçok zincir içi (on-chain) metrik, Camelot’un hızla büyüdüğünü gösteriyor.

21 Mart 2023 12:29

Güncellenme: 21 Mart 2023 14:27

Arbitrum’un yerel merkeziyetsiz borsası (DEX) Camelot’un kilitli toplam değeri (TVL), geçtiğimiz hafta yüzde 50’den fazla arttı. Pazar günü itibarıyla da 100 milyon doları aştı. Bu gelişmelerde perşembe günü gerçekleşecek olan Arbitrup airdrop’u büyük rol oynuyor.

DefiLlama verilerine göre, Camelot’un cumartesi günkü 24 saatlik işlem hacmi 47 milyon doları aştı.

CoinGecko verileri, Camelot’a ait GRAIL token’ının son yedi günde yüzde 134 fiyat artışı yaşadığını gösteriyor.

Borsanın bu yükselişi, perşembe günü gerçekleşecek olan ARB airdrop’una olan ilgiden kaynaklanıyor. Camelot, Arbitrum üzerine kurulu bir DEX ve kullanıcılar airdrop sonrası ARB token’ların Camelot’ta listelenmesini heyecanla bekliyor. Böylece ARB token’ları Camelot likidite havuzlarında işlem görebilecek ve trade edilebilecekler.

Blok zinciri analiz platformu Nansen’in verilerine göre Camelot’taki kullanıcı sayısı yüzde 19, işlem sayısı ise yüzde 42 arttı.

wETH, USDC ve GRAIL, Camelot’un TVL değerinin yüzde 64’ünü oluşturuyor.


Daha Fazla Oku

    ArbitrumDEXCamelot

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sage D. Young

Sage D. Young, CoinDesk'te bir teknoloji protokolü muhabiridir. Solarpunk Hareketi'ni önemsiyor. Ekonomi ve Felsefe alanlarında Veri Bilimi alanında çift ana dal yapmış olan Claremont McKenna Koleji'nden yeni mezun oldu. ETH, LINK, AAVE, PEOPLE, OS ve HTR'nin yanı sıra birkaç NFT'nin sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
CSATR “TOP10 Blockchain Saldırısı, Güvenlik Açıkları ve Zayıf Yönleri” Raporu Üzerine Toplandı

25 Eylül 2023 13:29

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk