Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Kripto Yatırımları Dördüncü Hafta da Olumlu Sonuçlandı

Bitcoin odaklı ürünler, 114 milyon dolarlık akışın 104 milyon dolarını oluşturdu.

18 Nisan 2023 09:50

Güncellenme: 18 Nisan 2023 11:44

Kripto para yatırım ürünlerine yatırılan miktarlar, dördüncü haftada da tırmanışını sürdürüyor. Yükselen fiyatlar ise duyarlılığı artırmaya devam ediyor.

CoinShares’in verilerine göre, dijital varlık yatırım ürünleri geçtiğimiz hafta toplam 114 milyon dolarlık para akışı yaşadı. Bitcoin odaklı ürünler, 104 milyon dolarlık değerle bu akışın çoğunu oluşturdu. BTC, 2022 Haziran’dan bu yana ilk kez haftaya 30 bin doların üzerinde başladı.

CoinShares, dört haftalık akışın toplamda 345 milyon dolar olduğunu açıkladı.

Platform, bitcoin odaklı ürünlere duyulan ilgiyi “geleneksel finansın devam eden sarsıntılarından korkan yatırımcıların güvenli bölgeye kaçışı” olarak nitelendirdi.

Geçen hafta ether odaklı ürünler ise yalnızca 300 bin dolarlık akış görebildi. Shanghai yükseltmesinin başarılı bir şekilde tamamlanması, ETH’nin 2022 Ağustos’tan bu yana ilk kez 2 bin doların üzerine çıkmasını sağladı.

Rapora göre, geçtiğimiz hafta blok zinciri odaklı hisseler net 5,8 milyon dolarlık bir giriş elde etti.


Daha Fazla Oku

    CoinSharesBitcoinbtcEthereumETH

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Tahmin Piyasaları Donald Trump’ın Kaybedeceğini Öngörüyor

25 Mayıs 2024 21:41

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk