Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Kripto Fonlarında Küçük Çıkışlar Yaşanıyor Ama Aslında Boğa Piyasasına Doğru İlerliyoruz

CoinShares'e göre, bu çıkışların çoğunluğu kısa poziyon alan kişilerden ve fiyat düşüşlerinden kâr elde etmeye çalışanlardan kaynaklanıyor. Bu durum aslında ayı piyasasının bitiyor olmasının bir işareti olabilir.

11 Ekim 2022 12:42

Güncellenme: 11 Ekim 2022 14:33

CoinShares'in verilerine göre, "kısa" yatırım ürünlerinden ve fiyat düşüşlerinden kâr elde etmeye çalışanların yavaş yavaş kripto fonlarından çekilmesinden dolayı geçtiğimiz hafta toplam 5 milyon dolarlık çıkış oldu.


CoinShares'e göre, bu çıkışlar kripto borsasında işlem gören ürünlerin tarihsel olarak düşük olduğu bir dönemde gerçekleşiyor.


Piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto parası Bitcoin (BTC) dört hafta boyunca toplam 12 milyon dolarlık bir para akışına tanık olurken, kısa vadeli bitcoin yatırım ürünlerinde 15 milyon dolarlık çıkış yaşandı.


Bitcoin'in fiyatı 30 gün boyunca çok fazla değişmedi. Bir aylık süreç içerisinde 18,800 - 22,590 dolar aralığında işlem gördü.


CoinShares, Ether'in 2,2 milyon dolarlık küçük çıkışlar yaşadığını ve bunun da aslında Ethereum Birleşmesi sonrası yatırımcıların tereddütlerinin devam ettiğinden dolayı kaynaklandığını vurguladı. 

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Lido, Ethereum için Potansiyel Bir Risk Olabilir mi?

24 Eylül 2023 11:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk