Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

KBW Analisti, Silvergate’in Hisselerinde Düşüşe Sebep Oldu

Keefe, Bruyette & Woods (KBW) bankasının analisti, Silvergate hisselerinin hedef fiyatını yaklaşık yüzde 36 düşürerek 16 dolara indirdi.

1 Mart 2023 14:00

Güncellenme: 1 Mart 2023 16:45

Kripto bankası Silvergate Capital’ın hisseleri, ekosistem analisti tarafından piyasa performansı seviyesine düşürüldü. Gerekçe olarak bankanın sınırlı imkanlara sahip olduğu gösterildi.

Analist Michael Perito, “Son iki ayda Silvergate’in sınırlı kazancı ve görünürlüğü dolayısıyla piyasa değerinin şirketin kendi değerinden fazlasını yansıttığına inanıyoruz. SI'nın risk/ödül profilini piyasa performansı notu daha çok yansıtıyor. Ancak, önümüzdeki aylarda çok farklı sonuçlar da oluşabilir” ifadelerini kullandı.Ancak bu düşüş analistin şirketten tamamen umudu kestiği anlamına gelmiyor.


Perito, açıklamalarına “Silvergate’in hisseleri düşse de bankanın yönetimini ve bilançosunu güçlendiriyoruz. Bankanın hala umut vadettiğini düşünüyoruz” ifadeleriyle devam etti. Bununla birlikte, FTX borsasının iflasının ardından kripto endüstrisindeki dalgalanmalar sürüyor. Bu yüzden hisseler için önümüzdeki on iki ay boyunca temel değerleme modellerini kullanmak zorlaşıyor.


Özellikle kripto piyasasındaki olumsuzluklardan ve kasım ayında FTX'in iflasından etkilenen Silvergate, bir yılda yaklaşık yüzde 90 değer kaybetti.


Daha Fazla Oku

    SilvergateKBW

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Stephen Alpher

Stephen, CoinDesk'in Amerika Kıtası ortak bölge haber şefidir. Daha önce Seeking Alpha'da yönetici editör olarak görev yaptı. Washington, D.C. banliyösünde yaşayan Stephen, Pennsylvania Üniversitesi'ndeki Wharton School'da finans bölümünde okudu. CoinDesk'in 1.000 dolarlık beyaz eşiğinin üzerinde BTC ve ETH'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk