Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Kaiko Alman Borsası’na Kripto Piyasa Verisi Sağlayacak

Entegrasyonun bu yılın son çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

21 Haziran 2022 13:33

Güncellenme: 21 Haziran 2022 16:03

Fransız kripto para veri sağlayıcısı Kaiko, Alman borsası Deutsche Börse (DB1) için tick seviyesinde piyasa verisi tedarik edecek.


  • Deutsche Börse’ten yapılan duyuruya göre entegrasyon bu yılın son çeyreğine kadar tamamlanacak.

  • Kaiko, 100’den fazla merkezi ve merkezi olmayan borsaya Ethereum ve Avalanche gibi çoğu blockchain protokolünü kapsayan veriler sunuyor.

  • Euronext ve Londra Menkul Kıymetler Borsası'ndan sonra Avrupa'nın üçüncü büyük borsası olan Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası'nın sahibi olan DeutscheBörse, Deutsche Bank ve sigorta şirketi Allianz gibi Almanya'daki en büyük finans şirketlerinin birçoğunu listeliyor.

  • Borsa, ilk olarak bir yıl önce Crypto Finance AG'de üçte iki hisse satın aldığında kriptoya geçiş yaptı ve kurumsal ve profesyonel müşterilere saklama ve kripto ile ilgili diğer hizmetleri sunmasına izin verdi.

  • Deutsche Börse Piyasa Verileri Başkanı Alireza Dorfard, “Kripto piyasası yüksek oynaklık ve fiyat dalgalanmalarıyla karşı karşıya. Bu nedenle, müşterilerimizin çoğu, yararlı kripto yatırım stratejileri geliştirmek için merkezi ve merkezi olmayan borsalardan konsolide verilere yüksek talep görüyor” dedi.

  • Kaiko ile yapılan anlaşma, Deutsche Börse'nin müşterilerine ana akım finanstan beklenen görünürlüğü kripto piyasalar için de sunarak kripto para birimi endüstrisindeki genişlemesini ilerletebilir.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
İstihdam Verileri Açıklandı, ABD Haziran Ayında 206 Bin İşgücü Sağladı

5 Temmuz 2024 18:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk