Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

ICRYPEX Token (ICPX) Dünya Borsalarında Listelenmeye Başladı

C-Chain akıllı sözleşmesiyle üretilen ve kullanıcılara yönelik pek çok avantaj barındıran ICRYPEX TOKEN (ICPX) ilk aşamada MEXC Global, BitMart ve Azbit borsalarında listelenecek.

23 Şubat 2024 15:48

Güncellenme: 23 Şubat 2024 16:44

Kripto para borsalarından ICRYPEX, şeffaf blok zinciri altyapısıyla geliştirdiği ICPX Token’ı global borsalarda listelemeye başlıyor. 


MetaMask, Trust Wallet gibi önde gelen kripto cüzdan servisleriyle entegre, Avalanche C-Chain akıllı sözleşmesiyle üretilen ICPX Token, 23 Şubat Cuma günü MEXC Global, BitMart ve Azbit borsalarında listelenmeye başlayacak. 


MEXC Global, BitMart ve Azbit borsalarında aynı anda listelenen ICPX Token bu hamle ile teknolojisini tüm dünyadaki milyonlarca kullanıcıya ulaştırmış oluyor. Sınırlı sayıdaki dolaşımdaki arzı, hassasiyetle kurgulanan altyapısı ve token ekonomisi ile ICPX Token dikkat çekiyor. Geniş bir topluluğa sahip olan ICPX Token bu listeleme ile  Asya, Latin Amerika ve Avrupa’da kitlelere ulaşıyor.


Blok zincir üzerinde stake ve işlem şeffaflığı ICPX TOKEN’da

Türkiye’de ve globalde milyonlarca kullanıcıya dokunan ICRYPEX, yeniliklerine devam ediyor. Yıl içerisinde USDT, ETH, EURT gibi yirmiden fazla kripto parada stake imkânı sağlayan borsa, ICPX Token ile kullanıcılarına yeni benzersiz avantajlar sunuyor.


ICPX Token, Avalanche C-Chain ağında çalışan, Metamask, Trust Wallet gibi yaygın cüzdan servisleri ile entegre olabilen bir dijital varlık. Ağ üzerinde stake edilen ICPX Token, ICRYPEX’in hali hazırda olan ve 2024 yol haritasında güçlü bir şekilde bahsettiği, Likidite Kazanç Paylaşımı (Liquidity Farming), İkili Yatırım (Dual Investment) ve onlarca yapılandırılmış finansal varlık için temel ürün olarak konumlandırılmış durumda. Diğer taraftan, ICRYPEX’in hali hazırdaki NFT platformu ve 2024’te canlıya alınacak olan benzersiz cüzdan servisi için de ICPX Token merkez ürün olarak yer alıyor. 


Güçlü ve gerçekçi fonksiyonel kullanım alanları, anlamlı kurgulanmış token ekonomisi sayesinde kontrol edilen ve yönetilen; stake ödül havuzu, ICPX Token’ın mevcut dolaşımdaki rakamları, gelecek emisyon arzı gibi girdiler dünyada kripto para sektörünün nadir örneklerinden biri durumunda. ICPX Token sahipleri ICRYPEX borsasındaki ön token listelemelerine erken avantajlı olarak katılabilecek. Ayrıca ICPX Token sahipleri ICRYPEX borsasında indirimli olarak işlem de yapabilecek.


ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer'den Açıklama

ICRYPEX Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp İçer, ICPX Token’ı çıkarmalarındaki asıl amaçlarının kullanıcılar nezdinde katma değeri olan bir proje olmasını hedeflediklerinin altını çizerek, “Türkiye’deki öncü konumunuzu bu dönemde, ICRYPEX olarak global entegrasyonlarımıza hız kazandırdık. Global kripto para ekosisteminde olan ürünleri de çok yakın süre içerisinde bünyemize entegre ederek ICPX Token’ın tüm bu hizmetlerde temel fonksiyonel ürün olmasını istedik. Çeşitli Avrupa ülkelerinde VASP lisanslarımız, 7/24 kullanıcı desteğimiz bulunmakta. Halihazırda dünyanın farklı coğrafyalarından kullanıcı alıyoruz, küresel ödeme hizmetleri aracıları ile çalışıyoruz. ICPX token ile global borsalarda listelenmemiz hem ülkemiz hem de blok zinciri ekosistemi için çok önemli bir fırsat. Şu anda üç borsa ile başladık ve iş birliklerimiz dünyada farklı coğrafyaları kapsayan büyük borsalar ile artarak gelişecek.” dedi.


Daha Fazla Oku

    icrypexicpx tokenkripto borsası

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Coinbase: Yarılanma Sonrası Kripto Piyasasının Kaderini Makro Faktörler Belirleyecek

21 Nisan 2024 12:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk