Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Haftanın Özeti: İşten Çıkarmalar, Kripto Kışı mı geliyor? Hareket Yön Arıyor.

Haftayı tamamlarken tortu bırakan gelişmeleri hatırlayalım…

4 Haziran 2022 10:00

Güncellenme: 4 Haziran 2022 16:34

  • Japonya Yatırımcıları Korumaya Yönelik Çok Önemli Bir Kanun Çıkardı. Yeni yasal düzenleme bir yıl içinde yürürlüğe girecek

  • Ortadoğu’lu Petrol Üreticileri Crusoe Üzerinden Bitcoin Madenciliğe Giriyor. Bitcoin madenciliği cihazlarının enerjisini doğalgazdan sağlayan ABD’li startup, Abu Dabi ve Umman varlık fonlarından yatırım aldığını açıkladı.

  • Riot Blokchain Bitcoin Satışlarını Artırdı. Madencilik şirketi üç ay üst üste satış gerçekleştirdi.

  • FTC’ye Göre Tüketiciler Ocak 2021’den Bu Yana 1 Milyar Doları Dolandırıcılara Kaptırdı. Kripto dolandırıcıların tercih ettiği bir ödeme yöntemi haline geliyor.

  • Kripto Şirketleri, Özellikle de Borsalar İşten Çıkarmalara Devam Ediyor. Birçok kripto şirketi büyük hacimli işten çıkarmalara ve iş teklif ettikleri kişileri işe başlatamama uygulamalarına gidiyorlar. İşler daha da kötüye gidebilir zira kripto para piyasalarında zorlu bir dönem yaşanıyor.

  • Borsalarda Yaşanan İşten Çıkarmalar Kripto Kışına mı İşaret Ediyor? Coinbase, Gemini ve diğer kripto para borsaları işten çıkarmalara devam ediyor. Bu iş kötüye de gidebilir ancak yavaş bir geçişin işareti olması olasılığı daha yüksek.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Kısa Vadeli Yatırımcıların Davranışlarını Anlamak, Bitcoin’de Trendin Yönünü Tahmin Etmemize Yardımcı Olabilir mi?

2 Temmuz 2024 17:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk