Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Haftanın Öne Çıkanları Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) Oldu

Ether, geçen hafta 20 varlıktan 16'sının altında performans gösterdi.

8 Mayıs 2024 09:35

Güncellenme: 8 Mayıs 2024 09:40

CoinDesk 20 Endeksi (CD20) ve CoinDesk Piyasa Endeksi’ndeki (CMI) kripto para birimlerinin performanslarını takip eden CoinDesk Indices (CDI), iki haftalık piyasa değişimlerini bildirdi.


CoinDesk 20 geçen hafta yüzde 2,7 oranında değer kazandı ve göstergedeki 20 kripto paranın 16'sı haftayı yükselişle kapattı. Toparlanma, endeks değerinin %25'ten fazla düştüğü nisan ayının ardından geldi.Yükselişe öncülük eden Cosmos (ATOM) ve Solana (SOL) sırasıyla %15 ve %13 arttı.Ether (ETH) geçtiğimiz hafta dikkat çekici derecede düşük bir performans sergiledi ve spot ETF'nin onaylanacağına dair umutların azalmasıyla %3,4 düştü.CoinDesk 20, piyasadaki en iyi dijital varlıkları takip eder. Daha geniş kapsamlı CMI ise yaklaşık 180 token ve yedi kripto sektöründen oluşur: para birimleri, akıllı sözleşme platformları, DeFi, kültür ve eğlence, bilgi işlem ve dijitalleştirme.


Daha Fazla Oku

    SolanaCosmosAtomSOLcoindesk 20

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Tracy Basinger

Tracy Basinger Ekim 2021'de Klaros'a kıdemli danışman olarak katıldı. Daha öncesinde 2017-2021 arasında San Francisco merkez bankasında bankacılık sektörü lideri olarak çalışıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk