Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Ether.Fi Token’ı ETHFI, Piyasaya Sürülmesinin Ardından %20 Düştü

ETHFI arzının %55,76'sı katkıda bulunanlara ve yatırımcılara tahsis edildi.

18 Mart 2024 17:45

Güncellenme: 18 Mart 2024 20:29

En büyük likit restaking protokolü Ether.Fi’ın yönetişim token’ı ETHFI, airdrop yoluyla yatırımcılara ve Binance Launchpad katılımcılarına dağıtıldıktan sonra 4,13 dolardan listelendi. Ancak token hızlı bir şekilde %20'den fazla düştü.


Yazının yazıldığı sırada ETHFI, Binance'te 3,60 dolardan işlem görüyor ve ticaretin ilk 45 dakikasında 118 milyon doların üzerinde bir işlem hacmi kaydediyor. Token 3,6 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş değere (FDV) sahip.


Binance Launchpad'de 2 milyar dolardan fazla FDUSD stablecoin ve 17,3 milyon BNB (10 milyar dolar) stake edildi. Launchpad katılımcıları, stake ettikleri miktara göre ETHFI tahsisi aldılar.


Binance'in launchpad'inde yakın zamanda listelenen tokenlerin birçoğu piyasaya sürüldükten sonra kısa süre içerisinde düştü: ARKM 90 sentlik ilk fiyatından 30 sente düşerken, PORTAL 3,60 dolardan 2,08 dolara geriledi.


Maksimum ETHFI arzı bir milyar ile sınırlandırıldı, 20 milyon token Binance Launchpad'e tahsis edildi. 60 milyon token ise 15 Mart'ta sona eren airdrop'un "birinci sezonu" için ayrıldı. "İkinci sezon" ile birlikte 50 milyon token daha dağıtılacak.


Yatırımcılar, iki yıllık bir hak kazanma programı boyunca toplam arzın %32,5'ini alırken, çekirdek katılımcılar üç yıl boyunca %23,26'sını alacak.


Dolaşımdaki ilk arz 115,2 milyon token olacak.


DefiLlama verilerine göre, Ether.Fi'nin kilitli toplam değeri (TVL) son 30 günde yüzde 117 arttı ve toplam mevduat 3 milyar dolara yaklaştı.


Daha Fazla Oku

    ethfiether.fitokenAirdropBinance

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yarılanması Kapıda, Fiyatlar Yükseliyor

19 Nisan 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk