Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Ether.Fi Protokolünün ETHFI Token'ı Önümüzdeki Hafta Binance Launchpool'da Listelenecek

Ether.Fi gibi likit restaking protokolleri, diğer ağları ve protokolleri güvence altına almak için Ethereum'un proof-of-stake blok zincirini yeniden kullanmak üzere tasarlanmıştır ve hızla kriptodaki en popüler proje türlerinden biri haline gelmiştir.

13 Mart 2024 11:30

Güncellenme: 13 Mart 2024 12:01

"Likit restaking protokolleri" olarak bilinen, hızla büyüyen yeni nesil blok zinciri projelerinin en büyüğü olan Ether.Fi, yeni token’ı ETHFI'ı önümüzdeki hafta kripto borsası Binance'in launchpool'unda sunacak.


Duyuruyu resmi sitesi üzerinden yapan Binance, token’ı ilk listeleyen borsa olacaklarını da sözlerine ekledi.


Launchpool, kullanıcıların mevcut kripto varlıklarını stake ederek yeni token’lar kazanmalarına olanak tanıyan bir Binance platformudur. Kısaca açıklamak gerekirse, kullanıcıların yeni bir projenin ilk aşamalarına katılmalarının ve ödüller kazanmalarının bir yoludur.


Binance’in resmi açıklaması şu şekilde: "Kullanıcılar, UTC saat dilimiyle 14 Mart 00:00 itibarıyla başlayacak olan dört gün boyunca ETHFI token toplamak için BNB ve FDUSD'lerini stake edebilecekler. ETHFI, borsamızda 18 Mart saat 12:00 itibarıyla listelenecek."


Açıklamaya göre, maksimum token arzı 1 milyar ETHFI ve Launchpool token ödülleri 20 milyon yani maksimum token arzının %2'si olacak.


Likit restaking protokolleri, diğer ağları ve protokolleri güvence altına almak için Ethereum'un proof-of-stake blok zincirini yeniden kullanmak üzere tasarlanmıştır ve hızla kriptodaki en popüler proje türlerinden biri haline gelmiştir.


DefiLlama verilerine göre kilitli toplam değer (TVL) bakımından en büyük likit restaking protokolü olan Ether.Fi, 2,3 milyar dolarlık TVL’ye sahip. Puffer Finance ise 1,5 milyar dolarlık TVL ile ikinci sırada yer alıyor.


Daha Fazla Oku

    ether.fiEthereumethfiBinance

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Bradley Keoun

Bradley Keoun CoinDesk'in piyasalardan sorumlu yönetici editörüdür. Loeb Ödülü'nde iki kez finalist olan Keoun, daha öncesinde TheStreet'de küresel finans ve ekonomi yazarlığı, Bloomberg News'da editörlük ve yazarlık yapmıştır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Scroll’daki DeFi Yolculuğunuz Session One ile devam ediyor

21 Haziran 2024 23:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk