Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Ethereum İstanbul Buluşmaları'yla Topluluğun Gücü Birleşiyor

Buluşmalarının ilki Lunapark Web3 Hub'da gerçekleştirilecek

20 Ocak 2023 14:51

Güncellenme: 21 Ocak 2023 13:50

#LetsMakeItTogether #BirlikteBaşaralım hashtagleriyle yola çıkılan Ethereum Istanbul buluşmaları, İTÜ Blockchain ve Lunapark Web3 Hub’ının partnerliği ile başlıyor. İlki bu akşam gerçekşelecek olacak etkinlik serisiyle, Ethereum yol haritasında topluluğun öneminin vurgulanmasının yanı sıra ETHIstanbul topluluğunu güçlendirmenin önemine dair yeni bir bakış açısının kazandırılması hedefleniyor. 


İstanbul’un ilk Web3 Hub’ı olan Levent'deki Lunapark Web3 Hub'da gerçekleşecek etkinlikte, moderatörlük koltuğunda DYDX Ülke Lideri Doruk İşmen olacak. Konuşmacılar arasındaysa Ethereum Foundation Devcon Lead’i Skylar Weawer, İTÜ Blockchain Denetim Kurulu Üyesi ve Ethylene Studio geliştirici lideri Ulaş Erdoğan yer alacak.


Toparlamanın tam vakti olduğunu düşünerek 2023 senesinde umut olması adına topluluk bilincini yerine getirmeyi hedefleyen etkinlik partnerleri, ekosistemi harekete geçirmiş görünüyor. 
Web3 komünitelerini aynı çatı altında toplayıp ekosistemi büyütmeyi benimseyen Lunapark Web3 Hub, Ethereum İstanbul Buluşmaları serisinin ilk etabını ekosisteme sunarak, topluluğu güçlendirmek adına bir sonraki buluşmalarının müjdesini de şimdiden vermiş oluyor. 


Daha Fazla Oku

    İTÜ BlockchainLunapark Web3 HubETHIstanbul

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Onramp Invest, Platformuna CoinDesk 20 Endeksini Entegre Etti

29 Şubat 2024 17:48

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk