Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Dünya Kupası Öncesinde, Peru, İspanya ve Brezilya Taraftar Token’ları Rallide

Takımlar arasındaki rekabet, sahadan önce taraftar token'ları arasında başladı.

25 Ekim 2022 11:36

Güncellenme: 25 Ekim 2022 14:15


Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan 2022 FIFA Dünya Kupası'na bir aydan daha az bir süre kaldı.


Küresel ekonomiye pozitif etkileri net bir şekilde bilinen organizasyon, sahibi taraftarlara çeşitli avantajlar getirmesiyle birlikte taraftar token’larında da şimdiden bir heyecen yaratmış durumda.


CoinGecko’nun verilerine göre, son bir haftada Peru milli futbol takımının taraftar token’ı yüzde 29, İspanya milli takımının token’ı yüzde 17, Brezilya milli takımının token’ı ise yüzde 12 değer kazanırken, Türk milli futbol takımının taraftar token’ında bu oran yüzde 10, Arjantin taraftar token’ında ise yüzde 9 oldu.


Sektörün lideri konumundaki bitcoin’in ve ether’in son dönemdeki performansları dikkate alındığında söz konusu taraftar token’larının bu çıkışları göz kamaştırıyor.


Taraftar ödül platformları Socios ve Bitci aracılığıyla sunulan futbol taraftar token’ları milli takımların sahipliğini göstermese de sahiplerinin, spor camiasının figürleriyle tanışmasına, etkinliklere katılmalarına ve sadakat ödüllerine ulaşmalarına olanak sağlıyor.


The Sporting News’in haberine göre, Brezilya ve Fransa bahislerde iki favori olarak görünürken, onları Arjantin ve İspanya takip ediyor. Brezilya, Arjantin ve İspanya'nın taraftar token’ları son dönemde büyük madeni paralardan daha iyi bir performans göstermiş durumda.


20 Kasım-18 Aralık tarihleri arasında Katar’da yapılacak Dünya Kupası’nda 32 takım mücadele edecek.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Starknet Vakfı 'Yakında' 1,8 Milyar STRK Token Tahsis Edecek

8 Aralık 2023 21:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk