Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Coinbase: Ether Önümüzdeki Aylarda Yukarı Yönlü Bir Sürpriz Yapabilir

Raporda, ilerleyen dönemde token kilidi açılması veya madenci satış baskısı gibi arzı olumsuz etkileyecek gelişmeler olmadığı belirtildi.

17 Mayıs 2024 14:36

Güncellenme: 17 Mayıs 2024 15:43

Coinbase (COIN), yayımladığı araştırma raporunda ether'in (ETH) bu yıl boyunca kripto piyasasının genelinden daha düşük performans gösterdiğini, ancak uzun vadeli konumunun güçlü olmaya devam ettiğini ve yukarı yönlü bir sürpriz yapma potansiyeline sahip olduğunu belirtti.


Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi, yıl başından bu yana yalnızca %29 arttı. Bitcoin (BTC) ise aynı dönemde %50,  CoinDesk 20 Endeksi (CD20) %28 arttı.


Raporda, ilerleyen dönemde token kilidi açılması veya madenci satış baskısı gibi arzı olumsuz etkileyecek gelişmeler olmadığı vurgulandı.


Analist David Han, şöyle yazdı: "ETH'nin merkeziyetsiz finansın (DeFi) merkezi olması, Ethereum Sanal Makinesi'nin (EVM) yaygın olarak benimsenmesi ve layer-2 yeniliklerinin hızla uygulanması, görüşlerimizi destekler nitelikte."


Ayrıca, ABD’deki potansiyel spot ether borsa yatırım fonlarının (ETF'ler) önemi de küçümsenemez. Coinbase, “Piyasanın potansiyel bir onayın zamanlamasını ve olasılığını hafife alıyor olabileceğini düşünüyoruz, bu da yukarı yönlü sürprizlere çanak tutuyor” ifadelerini kullanıyor.


"23 Mayıs 2024'te red alınsa bile, davanın bu kararı tersine çevirme olasılığının yüksek olduğunu düşünüyoruz. Bu sırada gerçekleştirilen yapısal değişikliklerin ve ekosistemdeki teknolojik yeniliklerin, ETH’nin birden fazla anlatıda yer almaya devam etmesini sağlayacağına inanıyoruz."


Daha Fazla Oku

    EtherETHEthereumCoinbase

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Will Canny

Will Canny, finansal hizmetler sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir piyasa muhabiridir. Şimdi CoinDesk'te bir sözleşme muhabiri olarak kripto ritmini takip ediyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk