Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Coinbase Alıcıları Solana Rallisine Liderlik Ediyor

SOL, Coinbase alıcılarının önemli bir rol oynamasıyla iki haftada yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı.

3 Kasım 2023 12:55

Güncellenme: 3 Kasım 2023 14:00

Kaiko verilerine göre, dijital varlık borsası Coinbase’in (COIN) kripto para birimi için önemli bir yükseliş baskısı yaratmasıyla solana (SOL) iki hafta içerisinde yüzde 50’den fazla arttı.


25 Ekim'den bu yana Coinbase’teki SOL token’ların kümülatif delta hacmi (CVD) yaklaşık 1 milyon dolar yükseldi. Binance ve Kraken’daki CVD haftanın başlarında pozitife dönerken Güney Kore borsası Upbit iki haftadır negatif seyrediyor.


CVD metriği, zaman içindeki alım ve satım hacimleri arasındaki net farkı takip eder. Bu, piyasadaki net yükseliş/düşüş baskılarının toplamıdır ve pozitif değerler aşırı satın alım hacmini gösterir. Negatif değerler ise aksini temsil eder.Kaiko analisti Riyad Carey'e göre, Coinbase'teki medyan emir büyüklüğü diğer borsalardan çok daha önemli.


Coinbase'in SOL pazarındaki liderliği, milyarlarca dolarlık kurumsal varlık yöneticisi VanEck'in kripto para biriminin fiyatını 2030 yılına kadar 3,200 dolara kadar çıkarabilecek senaryoyu paylaşmasının ardından geldi.


Yükseliş tahmini, Solana'nın 100 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulamaları barındıran ilk blok zinciri olmasına dayanıyor.


Bununla birlikte, SOL’un son fiyat artışları henüz on-chain aktiviteyi canlandırmış değil.


DefiLlama'ya göre, Solana tabanlı DeFi protokollerindeki kilitli varlıkların toplam değeri, iki hafta içerisinde 12,03 milyon SOL’dan 10,23 SOL’a düşerek Nisan 2021’den bu yana görülen en düşük seviyeye geriledi. TVL kusurlu bir ölçü olsa da akıllı sözleşmelerin kullanımını takip etmek adına oldukça yaygın kullanılan bir yöntem.Daha Fazla Oku

    SOLSolanaCoinbase

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk