Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

BONK Arbitrajı Yoğun İlgi Görüyor, Solana Telefon Satışları Zirvede

Airdrop açıklamasının ardından telefonu almaya koşan trader’lar, Saga’nın Discord kanalına akın etti.

15 Aralık 2023 09:33

Güncellenme: 15 Aralık 2023 10:09

Bir zamanlar satılması için büyük çabalar harcanan Solana telefonu şimdi su gibi gidiyor. Sebebi ise BONK memecoin’i.


Arbitraj trader’ları Saga telefon sahiplerine sunulan 30 milyon BONK token airdrop’u duyurusuyla telefon satışlarını zirveye çıkardı. Mevcut fiyatlarla telefon 599 dolar iken dağıtılacak olan BONK’un değeri 700 dolar.


Solana’nın kurucu ortağı Raj Gokal, Twitter paylaşımında şunları söyledi: “Saga satışları son 48 saatte 10 katına çıktı ve yeni yıla girmeden tükenecek gibi.” Satışlardan cesaret alan Gokal’ın mevkidaşı Anatoly Yakovenko ise telefonun fiyatını yükseltmeleri gerektiğini savundu.


Solana’nın Dogecoin eşdeğeri BONK token’ına olan ilgi, yalnızca bir hafta önce inanılmaz düşük satış rakamları gören Saga için keskin bir toparlanmaya yol açtı. Saga, kullanıcıların kripto varlıklarını telefonun kendi donanımında güvenli bir şekilde saklamak adına gerekli özelliklere sahip, blok zinciri tabanlı bir akıllı telefon.


Airdrop Duyurusu

Duyurunun ardından telefonu almaya koşan trader’lar, Saga’nın Discord kanalına akın ederek airdrop almak istediklerini belirttiler.


Sunucuda yapılan paylaşımlara göre, BONK airdrop’una Saga’nın özel uygulama mağazasından BONK uygulamasını indirenler katılabilecek.


Solana Mobile’ın çalışanı olduğunu öne süren bir kullanıcı, “Telefon size ulaştığında ‘dApp mağazası’ aracılığıyla ‘Genesis token’ mint’leyebileceksiniz. Bu token ile BONK airdrop’una katılmayı talep edebilirsiniz” dedi.


Daha Fazla Oku

    SolanaSagabonkAirdrop

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk