Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

BlackRock, Ethereum ETF Başvurusunu Güncelledi

Bir 'Tohum Sermaye Yatırımcısı', teklifin 400.000 hissesini satın aldı.

30 Mayıs 2024 10:58

Güncellenme: 30 Mayıs 2024 15:46

BlackRock, yakın zamanda ABD'de onaylanan ürün hakkında daha fazla bilgi ortaya koymak adına spot ether (ETH) borsa yatırım fonu (ETF) için güncel bir S-1 başvurusunda bulundu.


Forma göre, bir "Tohum Sermaye Yatırımcısı" önerilen üründen önemli bir hisse satın aldı.


S-1 formunda şu ifadeler yer aldı: "21 Mayıs 2024'te, sponsorun bir iştiraki olan Tohum Sermayesi Yatırımcısı, koşullara tabi olarak hisse başına 25 dolardan 400.000 hisse satın aldı. Tröstün net varlık değeri ise 10.000.000 dolar."


Düzenleyici onaya tabi olarak, ETF'de tutulan varlıklar nakit ve ether için kullanılabilir. iShares Ethereum Trust ether ETF, "ETHA" altında listelenecek ve işlem görecek.


Bloomberg analisti Eric Balchunas, güncellenmiş S-1'i "olumlu bir değişiklik" olarak nitelendirdi ve lansmanın haziran ayı sonuna kadar gerçekleşmesinin "yüksek ihtimal" olduğunu sözlerine ekledi.Güncellenen S-1, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) ABD'de listelenmek üzere birkaç ether ETF'sini onaylamasından yaklaşık bir hafta sonra geldi.


BlackRock'ın bitcoin ETF'si (IBIT), şirketin sektördeki başarısını çoktan kanıtladı. IBIT, salı günü itibarıyla yönetim altındaki varlıklarını yaklaşık 20 milyar dolara çıkararak Grayscale'i geride bıraktı ve dünyanın en büyük halka açık bitcoin fonu oldu.


IBIT, ocak ayından bu yana 16 milyar doların üzerinde net giriş kaydetti.


Daha Fazla Oku

    blackrockethereum etfSEC

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk