Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Bitget ile 2023 Kripto Piyasasına Dair Gelişmeler ve 2024 Beklentileri

Gracy Chen, Türkiye’nin en umut verici pazarlardan biri olduğunu söylüyor.

23 Kasım 2023 14:43

Güncellenme: 23 Kasım 2023 14:59

Kripto para borsası ve Web3 şirketi Bitget Genel Direktörü Gracy Chen, Türkiye Web3 ekosistemini ve 2023 kripto piyasasını değerlendirdi. 


2023 yılı başında pazar payı yüzde 2 olan Bitget’in şu anda yüzde 6 seviyelerine çıktığını açıklayan Chen, Türkiye ile ilgili hedeflerini de anlattı: "Türkiye'de yerelleştirilmiş ürünler geliştirmeyi, blok zinciri tabanlı girişimler kuran gençlere yatırım yapmayı ve kriptonun kitlesel olarak benimsenmesini hızlandırmayı planlıyoruz. Önceliğimiz gelişmiş güvenlik sağlamak ve kullanıcılarımız için sorunsuz deneyimler sunmak."


“Yıl sonuna doğru ivme kazanarak toparlanma” 

Bitget'in 2023'teki ilk çeyrek mali raporunda yer alan verileri de paylaşan Bitget Genel Direktörü, spot işlem hacimlerinin 59 milyar dolar, vadeli işlem hacimleri 658 milyar dolar ve Kullanıcı Koruma Fonunun ise 338 milyon dolar olarak kaydedildiğini açıkladı. Bitcoin’in 2023’ün son çeyreği yaklaşırken yıl içerisinde çok dalgalanma yaşadığını belirten Chen, yıl sonuna doğru ivme kazanarak bir toparlanma görülebileceğini ifade etti.


“Türkiye'deki kullanıcılar için özelleştirilmiş ürünler sunmaya odaklandık”

Genel finansal piyasaların yeniden ivme kazanmasıyla birlikte, kripto alanında toparlanma beklediğini ifade eden Gracy Chen şöyle devam etti: “Bitget olarak, Türkiye ve Orta Doğu bölgelerindeki genişleme planlarımız konusunda heyecanlıyız. Türkiye'deki kullanıcılar için özelleştirilmiş ürünler sunmaya odaklandık. 2023 yılında Bitget Türkiye web sitemizi açtık. Bitget'in platformuna Lira'nın entegre edilmesiyle, kullanıcılar artık kripto alıp satabilir ve sıfır ücret karşılığında TL'ye dönüştürebilir. 2024 yılı için pazarın büyümesini ve daha iyi düzenlemelerin gelmesini bekliyoruz.”


Chen, Türkiye’nin en umut verici pazarlardan biri olduğunu da söylüyor.


“Türkiye kripto pazarı, kriptoların benimsenmesi açısından en hızlı büyüyen ve en umut verici pazarlardan biri olarak kabul edildiğinden, ülkedeki özel hizmetlere sorunsuz erişim sağlamanın önemi çok büyük hale geliyor. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için Bitget, önümüzdeki aylarda Türkiye'deki müşterilerin tercihlerine göre özelleştirilmiş eksiksiz bir hizmet yelpazesinin yanı sıra kişiselleştirilmiş teknik yardım sunacak. Türkiye'de yerelleştirilmiş ürünler yaratmayı, blok zinciri tabanlı girişimler kuran gençlere yatırım yapmayı ve kriptonun kitlesel olarak benimsenmesini hızlandırmayı planlıyoruz. Büyürken, önceliğimiz gelişmiş güvenlik sağlamak ve kullanıcılarımız için sorunsuz deneyimler sunmak olmaya devam ediyor” 


Daha Fazla Oku

    Bitgetgracy chenkriptopiyasalar

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 67 Bin Dolar Civarında Sabit, CRV Düşüşte

13 Haziran 2024 15:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk