Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Bitcoin’in 63 Bin Dolara Yükseldiği Sırada TON ve RNDR %13'ten Fazla Arttı

Apple'ın Render destekli 3D tasarım yazılımı Octane'dan bahsetmesi, RNDR boğalarının işine yaradı.

10 Mayıs 2024 17:25

Güncellenme: 10 Mayıs 2024 18:13

Coingecko verilerine göre, katman projesi The Open Network'ün yerel kripto para birimi TON son 24 saat içinde %17,5 arttı. Merkeziyetsiz GPU tabanlı işleme çözümü Render Network'ün RNDR token’ı da aynı dönemde %13,2 değer kazandı. Böylece her ikisi de son 24 saatin en iyi performans gösteren coin’leri arasında yer aldı. Pazar lideri bitcoin %6 artarak 63.000 dolara yükseldi.


TON'un rallisi, Telegram tabanlı oyun Notcoin'in yerel kripto para birimi NOT'un merakla beklenen lansmanının 16 Mayıs'ta gerçekleşeceğine dair haberlerle birlikte geldi. Token, The Open Network üzerinde mint’lenecek.


Binance, Bybit, OKX ve Bitfinex gibi önde gelen kripto para borsaları şimdiden NOT'u destekleyeceklerini duyurdu.


Binance, BNB veya FDUSD stablecoin'lerini stake eden kullanıcılara 3 milyar coin dağıtacağı NOT launchpool’unu duyurdu. OKX, TON stake edenleri NOT token’ları ile ödüllendirecek bir "jumpstart" kampanyası başlattı. Program UTC saat dilimiyle 16 Mayıs'ta 06:00 itibarıyla başlayacak ve üç gün sürecek.


RNDR token da Nasdaq'ta listelenen teknoloji devi Apple'ın Render destekli 3D tasarım yazılımı Octane'den bahsetmesinin ardından yükselişe geçti. Duyurunun ardından %20’nin üzerinde yükselen RNDR, aylık kazancını %56'nın üzerine çıkardı.


Apple'ın platform mimarisinden sorumlu başkan yardımcısı Tim Millet, salı günü yaptığı dört dakikalık açılış konuşmasında, yazılımın yeni iPad'deki performansına dikkat çekerek, "Octane gibi profesyonel uygulamalar yükselmeye devam edecek" dedi.


Bitcoin trend çizgisinin dışına çıktı

Dün yayımlanan veriler, ABD'de işsizlik maaşı için başvuruların geçen hafta ağustos ayından bu yana en yüksek seviyeye ulaştığını ve Fed'in bu yıl beklenen faiz indirimi olasılığını güçlendirdiğini gösterdi.


FxPro'nun kıdemli analisti Alex Kuptsikevich'e göre, boğalar için geride bırakılması gereken seviye 64.000 dolar.


Ancak bazı analistler, kripto para borsası Gemini'nin Earn programı ve Mt. Gox'un alacaklılarına coin dağıtımından kaynaklanan arz fazlalığının yakın vadede bitcoin'deki yükselişi sınırlayabileceğini düşünüyor.Daha Fazla Oku

    BitcointonRNDRapple

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk