Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Bir Trader, Coq Inu Memecoin’i ile 450 Dolarını 2 Milyon Dolara Çevirdi

İhracından kısa bir süre sonra COQ'da değişen işlem ücretleri, on-chain bir trader’a büyük getiriler sağladı.

20 Aralık 2023 13:20

Güncellenme: 20 Aralık 2023 13:44

Solana tabanlı memecoin'lerdeki kazançlar, trader’ları diğer ağlarda küçük sermayeli bahisler aramaya yöneltti.


Köpek temalı token’lar memecoin trader’ları için azımsanamayacak kazançlar sağlarken Avalanche’ın tavuk temalı token’ı Coq Inu (COQ), blok zincirindeki memecoin’lere öncülük ediyor. 8 Aralık’ta listelenen token, bugün itibarıyla 230 milyon dolarlık piyasa değerine ulaşmış durumda ve erken alıcılar için dudak uçuklatan kârlar sağlıyor.


Token’ın geliştirici ekibi şu açıklamalarda bulunuyor: “$COQ, gerçek bir değeri veya finansal getiri beklentisi olmayan bir memecoin. Resmi bir ekibi veya yol haritası yok.”


“Açıkçası tamamen işe yaramaz bir coin ve sadece eğlence amaçlı.”


Lookonchain tarafından aktarılan on-chain verilere göre, trader’lardan biri ihracın ardından 450 doların biraz üzerinde COQ satın alıyor, şimdi ise sahip olduğu token’ların değeri 2,5 milyon doların üzerine çıkıyor. Şu ana kadar 1,5 milyon doların üzerinde COQ satan cüzdan, 800 bin doların üzerinde gerçekleşmemiş kazanç elde ediyor.Meme token’ların gördüğü ilgi genellikle viral meme’lerin popülerliklerinden kaynaklanır ve bu token’ların çoğu başarısız girişimler olur. Ancak başarıyı yakalayanlar milyar dolarlık projelere dönüşebilir.


Herkes akıllı sözleşme oluşturabilir ve Ethereum gibi blok zincirlerinde birkaç sent karşılığında token çıkarabilir. Merkeziyetsiz borsalar aracılığıyla da token’lar anında listelenebilir.


Daha Fazla Oku

    avalanchememecoincoq

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk