Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Ayın Son Gününde Bitcoin 23.200 Dolar Seviyelerinde

Bitcoin, Şubat ayının son gününde 23.200 dolar, Ether ise 1630 dolardan fiyatlanmaya devam ediyor.

28 Şubat 2023 11:48

Güncellenme: 28 Şubat 2023 12:02

Şubat ayının son gününde Bitcoin, bu yazının yazıldığı an itibarıyla 23.269 dolar seviyelerindeki fiyatlanmasına devam ediyor. Piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, son 24 saatte yüzde 0,29 değer kaybetmiş durumda.


Bitcoin geçen hafta 25.000 doların üzerine çıkmış ancak ABD’de istihdam istatistiklerinin güçlü gelmesi ve buna bağlı olarak FED’in politika faizini 25 yerine 50 baz puan arttırma olasılığı oluşmuştu. Bu da Bitcoin’in yeniden 25.000 dolar altına inmesine neden olmuştu.


Ether ise şu anda 1620 dolardan el değiştiriyor ve son 24 saatte yüzde 0,74 değer kaybetmiş durumda.


Web3 bono piyasası platformu Umee’nin CEO’su Brent Xu, Twitter’daki bazı yorumların aksine kripto piyasalarında yine de büyük bir düşüş görülmeyeceğini umduğunu belirtiyor. Çünkü, Xu’ya göre ellerindeki kriptoları zorunlu olarak satmak zorunda kalanlar bunu zaten yapıtılar.


Bitay Araştırma Departmanı Analisti Betül Yavuz ise piyasaları şöyle değerlendiriyor, “Aşağı yönlü bir harekette ilk önemli destek olarak 23.275$ seviyesi tekrar edilebilir. Bu seviyenin kırılması 23.100$ ardından da 22.720$ seviyelerine kadar bir geri çekilmeyi beraberinde getirebilir. Yukarı yönlü bir harekette ise 23630$ ilk önemli direnç seviyesi olurken bu seviyenin kırılması ve kalıcılık sağlaması halinde 23.950$ ardından da kanalın orta bandı olan 24.450$ seviyesi karşılanabilir.”


Daha Fazla Oku

    BitcoinEthereum

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Alibaba’da Yeniden Yapılanma Dönemi

29 Mart 2023 13:24

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk