Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Piyasalar

ARK Invest, Coinbase Hissesi Almaya Doymuyor

ARK Invest’in teknoloji odaklı Fintech ETF’i, bir süredir yaptığı şeyi tekrarladı ve Coinbase hisseleri tüm zamanların en düşük seviyesine inerken, 158.000 COIN hissesi daha aldı.

30 Aralık 2022 09:06

Güncellenme: 30 Aralık 2022 09:16

Cathie Wood yönetimindeki teknoloji ve fintech fonu ARK Invest, Coinbase hisseleri (COIN) tüm zamanların en düşük seviyesini görürken, varlıklarına 158.000 COIN daha ekledi.


Şirketin ARK Fintech Innovation ETF’i (ARKF) bilançosuna 158.000 hisse daha eklerken bu satın alma, şirketin son dönemde yaptığı dördüncü satın alma olarak kayda geçti. Şirket en son Aralık ayında 3,2 milyon dolar tutarında hisse alımı gerçekleştirmişti.


Coinbase hisseleri, bu yıl, kripto sektörünün içinde bulunduğu ayı piyasasından sert şekilde etkilenerek yüzde 86 düşerken hem bitcoin’den hem de ether’den daha düşük bir performans ortaya koydu. Bitcoin geçen yıldan bugüne kadar yüzde 65 düşüş gösterirken ether ise yüzde 66 düştü.


Cathie Wood, Kasım ayında 1,5 milyon dolar değerinde 176.945 Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hissesi satın alarak her şeye rağmen bitcoine olan inancını göstermeyi sürdürdü.


Grayscale, CoinDesk'in ana şirketi olan Digital Currency Group'a ait.


30 Aralık tarihli bir ticaret raporunda, Cathie Wood'un, ARK Innovation ETF için yaklaşık 2.74 milyon dolar tutarında 22.514 Tesla hissesi satın aldığı görülüyor.


Yatırımcılar yüksek enflasyon ve muhtemel bir durgunluğun yüksek fiyatlı elektrikli araçlara yönelik talebi azaltacağından endişe ettikleri için Tesla hisseleri  bu yıl yaklaşık yüzde 69 düştü.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk