Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

"2023, Kripto Token Fiyat Farklılığının Yılı Olacak"

Banka, akıllı sözleşme özellikli blok zinciri platformlarına performans kazandıran belirteçleri büyüme varlıkları olarak tanımlıyor.

28 Şubat 2023 17:07

Güncellenme: 28 Şubat 2023 17:44

Bank of America (BAC), yayınladığı raporda, kripto para piyasasının, bu yıla beklenenden daha iyi bir giriş yaptığını ve yılbaşından bugüne kadar yüzde 42 artış kaydederek 1,1 trilyon dolara ulaştığını belirtti.


Raporda, “Meme ve yönetişim belirteçlerinden daha iyi bir performans sergileyen nakit akışları göz önünde alındığında 2023 yılının token fiyat farklılığının yaşanacağı bir yıl olmasını bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.


Geliştiricilerin yeni uygulama versiyonlarını hizmete sunabileceği akıllı sözleşme özellikli blok zinciri platformlarını destekleyen kripto para birimlerinin, rezervlerle aynı risklere maruz kalan büyüme varlıkları olarak tanımlandığı raporda, bu tür kriptoların ve hacmen küçük likit token’ların bu yıl yaşanan ralliye öncülük ettiği vurgulanıyor.


Bankanın stratejistleri ise, gelen güçlü ekonomik verilerin bir durgunluğu sadece ötelediğini düşünerek temkinli davranmayı sürdürürken, içinde olunan durum bir reflasyon potansiyeline işaret ediyor.


Analistler Alkesh Shah ve Andrew Moss ise, Ocak ayında gerçekleşen rallinin kısmi olarak açık kapamadan dolayı yaşandığı düşünülürse, muhtemelen daha uzun süre daha yüksek oranlı bir piyasaya ve sonucunda dijital varlıklar için baskıya neden olabilir” şeklinde görüş belirtti.Daha Fazla Oku

    bank of americakripto tokenralli

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Will Canny

Will Canny, finansal hizmetler sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir piyasa muhabiridir. Şimdi CoinDesk'te bir sözleşme muhabiri olarak kripto ritmini takip ediyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
DeFi Piyasasının TVL'si 50 Milyar Dolara Ulaştı

5 Aralık 2023 15:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk