Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

DeFi

DeFiance, Avalanche ve Dydx Three Arrows’un Sermaye Sorunundan Kendilerini Ayırıyor

Firmalara göre, kripto topluluğu, spekülasyonların sonuçlarını değerlendirirken operasyonları bundan etkilenmeden her zamanki gibi devam edecek.

17 Haziran 2022 15:04

Güncellenme: 23 Eylül 2022 09:10

Kripto fonu DeFiance Capital, birinci katman projesi Avalanche ve Ethereum tabanlı ticaret aracı dydx, topluluğun endişelerine yanıt verdi. Yatırımcılar, önde gelen kripto fonu Three Arrows Capital'in (3AC) finansal zorluklarla karşı karşıya olduğu yönündeki spekülasyonların oluşturabileceği zarardan endişeleniyordu.


  • Üç şirket, hafta başlarında düşen piyasa ve kripto para birimi fiyatları ile Celsius'taki sorunlar nedeniyle en az 400 milyon dolarlık tasfiyeye maruz kalmasının ardından olası bir iflasla karşı karşıya kalabilecek olan 3AC'den uzaklaşmak için harekete geçti. 

  • Geliştiriciler, bir tweet'te “dYdX hiçbir şekilde 3AC olayının buşaşıcı etkiler,ine maruz kalmıyor” dedi. 

  • DeFiance Capital'in kurucusu Arthur Cheong, bir tweet'te firmanın "bitmediğini" ve "durumu çözmek için aktif olarak çalıştığını" söyledi. Cheong'un tweet'i, Messari'nin kurucusu Ryan Selkis'in 3AC'nin 1 milyar doların üzerinde borçla karşı karşıya olduğunu ve DeFiance gibi fonların "yapılabileceğini" söylemesinden saatler sonra geldi. 

  • Cheong, CoinDesk'e gönderdiği Telegram mesajında “DeFiance her zaman bağımsız çalışır” diye yazdı.

  • 3AC portföyünde yer alan bir proje olan Avalanche, hazine fonlarının 3AC tarafından saklanmadığını veya yönetilmediğini söyledi. Proje tweet'inde, "Son spekülasyonlar nedeniyle, 3AC'nin hiçbir zaman Avalanche Foundation hazine fonlarını hiçbir şekilde yönetmediğini, kullanmadığını veya saklamadığını açıklığa kavuşturmak istiyoruz" dedi.  • Son olarak, Dubai merkezli 3AC milyarlarca doları yönetiyordu ve kurucuları Su Zhu ve Kyle Davies, son birkaç yılda en sesli kripto piyasası katılımcılarından ikisiydi.

  • 3AC spekülasyon hakkında yorumda bulunmazken, Zhu ekibin ilgili taraflarla temas halinde olduğunu söylemişti. Zhu, “İlgili taraflarla iletişim sürecindeyiz ve bunu çözmeye tamamen kararlıyız” demişti.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk