Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

DeFi

DeFi Analitik Girişimi Zapper, NFT ve DAO Gösterge Tablolarını Ekliyor

DeFi’deki teknik yetenekleri ile bilinen zincir üstü analitik platformu, NFT'ler ve DAO'lar dünyasına açılıyor.

21 Temmuz 2022 17:48

Güncellenme: 21 Temmuz 2022 18:02

Şirket, kripto girişimi Zapper'ın, NFT ve merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO) panolarını ekleyerek zincir üstü analitik platformunu büyüttüğünü duyurdu.


"Zapper V2"nin lansmanına damgasını vuran entegrasyonlar, platformun zaten kapsamlı olması ile bilinen merkezi olmayan finans (DeFi) panolarına ekleniyor.


Zapper, yeni platformunun 260'tan fazla Web3 uygulama entegrasyonu sunduğunu ve hizmetlerinin iki yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana 1 milyon kullanıcı tarafından kullanıldığını söylüyor.


Zapper ve birçok rakibinin analitik panoları çoğunlukla aynı tez ile çalışır. Bu tip girişimler yeni keşfedilen blok zincir endüstrilerinin (NFT'ler ve DAO'lar gibi) evriminin, gelişimlerini izlemek için araçları geride bırakır.


Zapper CEO'su Seb Audet bir röportajda CoinDesk'e “Birçok ürün bir siloda çalışıyor, analitik ürünler bile. DeFi'yi NFT'ler ve DAO'lar ile birleştiren çok az ürün var. Bizim için önemli olan, birleştirilebilirlik ve ekosistemler arasındaki bağlantı” diye konuştu.


Audet, yeni site için kullanıcıların durmadan tıklayıp her sayfada yeni bilgiler bulabileceği “Vikipedi benzeri” bir vizyon tanımlıyor.


Zapper V2 NFT gösterge paneli, satış fiyatlarına göre gerçek zamanlı olarak güncellenen kendi fiyat tahmin aracını sunarak, kullanıcıların bireysel koleksiyonlara daha derinlemesine bakmalarına olanak tanıyacak.


Kullanıcılar ayrıca çeşitli koleksiyonlarda cüzdan sahiplerinin profilini çıkarabilecek, token varlıkları ve satın alma tarihleri gibi zincir üstü bilgilere erişebilecek.


Platformun DAO panosu, kullanıcılara farklı DAO varlıklarının toplam değerini ve toplu sahiplerine yönelik analizleri gösterecek.


Zapper'ın son büyük bağış toplaması, Framework Ventures liderliğindeki 15 milyon dolarlık A Serisi turunun yapıldığı Mayıs 2021'de geldi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk