Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

DeFi

DeFi Altyapı Girişimi XLD Finance, Dragonfly Capital Liderliğinde 13 Milyon Dolar Topladı

XLD, Filipinler, Endonezya, Malezya, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş'teki müşterileri için sınır ötesi finansal araçlar sunuyor.

20 Temmuz 2022 08:41

Güncellenme: 23 Eylül 2022 09:05

Gelişmekte olan pazarlar için sınır ötesi merkeziyetsiz finans (DeFi) araçları sunan XLD Finance, Dragonfly Capital ve Infinity Ventures Crypto liderliğindeki Seri A öncesi bir finansman turunda 13 milyon dolar topladı. 


CoinDesk'e yapılan açıklamaya göre, fonlar ürün geliştirme ve mühendisleri işe alma alanlarında kullanılacak.


Dragonfly Capital, üçüncü risk sermayesi fonunu Nisan ayında 650 milyon dolar ile kapatmış, dijital varlık fiyatları geri çekilse de firmanın yönetim altındaki varlıklarını yaklaşık 3 milyar dolara yükseltmişti.


XLD Finans turundaki diğer katılımcılar arasında Infinity Ventures Crypto, CoinDesk ana şirketi Digital Currency Group (DCG), USDC stablecoin yaratıcısı Circle, Advance AI, IDG Capital, Insignia Venture Partners ve Yield Guild Games yer aldı.


Haziran 2021'de kurulan XLD Finance, Filipinler, Endonezya, Malezya, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş'teki müşterilere hizmet veriyor.


xSpend ekosistem ürünü, kullanıcıların GameFi jetonlarını ve sabit paralarını elektrik faturalarını ödemek, mobil kredi satın almak ve mal satın almak için harcamasına olanak tanıyor.


  •  

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk