Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Sponsorlu İçerik
05/04/2023 11:11

Teorik Tartışmalardan Gerçek Çözümlere: İstanbul Web3 Gizlilik Konferansı

Ekosistem, WEB3 Gizliliğinin Geleceği için LPA'de Buluşuyor

Leading Privacy Alliance (LPA), 27-30 Nisan tarihleri arasında merkeziyetsiz gizliliğin konu olacağı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Dört gün sürecek olan etkinlik, İstanbul Türkiye’de yer alan Hyatt Regency otelinde gerçekleşecek. Etkinlikte Web3 gizliliğinin geleceğini keşfetmek üzere dünyanın dört bir yanından uzmanlar bir araya gelecek ve sektördeki en son teknolojiler ile trendleri sergileyecekler.


Katılımcılar, 30 Nisan’daki ana konferanstan önce Omnia, zkSync, HOPR/RPCh ve Aleph Zero tarafından düzenlenecek olan dört hackathon’a katılma fırsatına sahip olacaklar. Bir geliştirici olarak, en sevdiğiniz kripto cüzdanınızı özelleştirmek, gizlilik toolkit’leri geliştirmek, zk tabanlı karmaşık şifrelemeleri daha erişilebilir hale getirmek veya Web3 gizliliğini ileriye taşıyacağını düşündüğünüz bir proje üzerinde çalışmak için bu rehber platformlardan faydalanabileceksiniz. Etkinlik ücretsizdir ve hackathon’a katılan geliştiricilerin konaklama, yiyecek ve içecek ihtiyaçları karşılanmaktadır.


Etkinlik, önde gelen uzmanların, CEO’ların ve kurucuların, Web3’te en hızlı büyüyen sektörlerden birinin inceliklerini ve zorluklarını inceleyeceği bir gizlilik konferansıyla sona erecek. Katılımcılar, Chainway’in Kurucu Ortağı Orkun Mahir Kılıç, Ethereum Foundation’ın Gizlilik ve Ölçeklendirme Birimi Müdürü Althea Allen ve Gnosis’in COO’su Dr. Frederike Ernst gibi endüstri liderlerinden etkileyici konuşmalara tanık olacak. Konferans sırasında Proof-of-Innocence, matematiksel uygunluk, dijital çağda yenilik ve özgürlük arasındaki hassas denge de dahil olmak üzere birçok konu ele alınacak.


Sınırlı sayıda satışa sunulan biletleri buradan satın alabilirsiniz.


Gizlilik, Web3 değerlerinin temeli olarak kabul edilse de yakın zamana kadar verimliliğe öncelik verildi. Böylece çoğu sorun teorik tartışmalarda kaldı. Ancak bu durum son bir yıl içerisinde değişti ve kripto cüzdanlarına yönelik artan gizlilik endişeleri, Web3 topluluğunda bir değişime öncülük etti.


Saygın konuşmacıların ve önde gelen isimlerin katılımıyla gerçekleşen ETH Privacy gibi etkinlikler, yalnızca bir yıl önce bile pek mümkün değillerdi. Ancak bugün, bu etkinlikler gizlilikte yaşanan zorlukları doğrudan ele alma sorumluluğunu üstleniyorlar. Gün geçtikçe Web3 projelerinin ve bu harekete katılan geliştiricilerin sayısı artıyor. Özelleştirilmiş ve güvenilir bir dijital ortam oluşturmak için gerekli aciliyet duygusu ve sorumluluklar da paylaşılıyor. Uzun zamandır Web3 meraklısı olan bizler de bu yolculukta yerimizi alıyoruz!


Rik Krieger

HOPR'un ortak kurucusudur. Daha önce FinTech şirketi SONECT'i Top 50'ye başarıyla taşımıştır. St. Gallen'deki lisans derecesinin ardından, dünya genelinde çeşitli havayollarında çalıştığı Gate Group International'da iş geliştirme kariyerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda, çeşitli şirketlerde geniş stratejik deneyim kazanmıştır. Stand-Up! adlı komedi yapım şirketini kurduktan ve Zürih Üniversitesi'nde Yönetici Yüksek Lisans derecesini tamamladıktan sonra, şimdi HOPR Derneği ve RPCh'deki tüm ticari konulardan sorumludur.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Yapay Zeka Çılgınlığı Büyüyor

22 Şubat 2024 18:53

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk