Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Sponsorlu İçerik
26/01/2024 15:45

GAU Token Boğa Piyasasında Öne Çıkmaya Hazırlanıyor

Ekip, sektördeki vizyonlarını yeniden yaratıyor ve yepyeni bir marka altında ayrı bir Web3 bölümü oluşturuyor: GAULAXY Labs.

SEC'in kripto EFT kararından önce, GAU token 2023'ün son ayında şaşırtıcı bir artış elde etti ve başlangıç fiyatına kıyasla, yılı %50 değer kazanarak sağlam bir şekilde kapattı. Herkesin aklındaki soru şu oldu: SEC kararından önce bu olağanüstü yükselişi ne tetikledi ve 2024 beklentisi nasıl? Cevap ise basit: Gelişmekte olan teknolojilerin uluslararası DEX listelemeleri aracılığıyla küresel pazarlara açılması ve kaynaşması üzerine inşa edilen çığır açıcı bir ekosistem. 


Yeni yıl SEC'in Nasdaq, NYSE ve Chicago Borsası’ndaki kripto EFT'lerine yönelik kararıyla başladığından, kripto piyasaları 2024'te patlama yaşayacak. BlackRock ve Fidelity gibi önde gelen geleneksel yatırım firmaları pazara hızla girdi ve ocak ayının ikinci haftasında yalnızca 5 gün içinde 2 milyar dolarlık yatırım çekti.  


GAU Token, 2023'ün büyük bir bölümünde uykuda gibi görünse de, “söz gümüşse sükut altındır” sözü doğru diyebiliriz. Perde arkasında kendini işine adamış ekip yorulmadan çalışıyor, gelişmekte olan teknolojilerin gücünden yararlanıyor ve token sahipleri için değer teklifini yeniden tanımlamak adına yol haritalarını yeniden değerlendiriyor. Yavaş ve temkinli bir şekilde piyasaya yeni tekliflerini açıklamaya başlayan ekosistem, piyasalar yükselişe geçmeden önce yükselişe geçiyor.


Web3 oyunlarıyla ilgili birçok uzmanın iyi bildiği gibi, bu alana giriş noktası kolay değildir ve gerçekten işe yarayan anlamlı yardımcı programlar sunmak, basit ve anlaşılabilir tutarken çalışan bir teknoloji yaratmanın zorlukları oldukça fazladır.  


Burada ise GAU token’ın arkasındaki ana şirket Gamer Arena, Web3 Gaming'in tüm sorunları ele alan bir plan tasarlıyor. Ekip, sektördeki vizyonlarını yeniden yaratıyor ve yepyeni bir marka altında ayrı bir Web3 bölümü oluşturuyor: GAULAXY Labs. 


Token, benzersiz bir "Meydan Oku ve Kazan" modeliyle sahneye çıkıyor ve halihazırda 480 bin üyeyi aşan oyuncu topluluğuna katılımı teşvik ediyor. Ayrıca platformun Web3.0 Challenge & Earn modeli, FIFA, Clash Royale, CS:GO ve daha pek çok popüler oyunda destekleniyor.


Blok zinciri ve oyun sektörlerinin birleşiminin hâlâ erken aşamalarında olması, potansiyel meraklıları caydırıyor.  Ancak Gaulaxy Labs, 26 Ocak 2024 itibarıyla Trader Joe ile stratejik bir listeleme oluşturarak bu endişeyi doğrudan ele alıyor.  Bu yeni liste, birçok Web3.0 oyuncusu için giriş ve ticaret sürecini kolaylaştırıyor. 


Ekip, daha fazla listenin yolda olduğunu ve Trader Joe'nun ardından farklı iş birliklerinin de yapılacağını belirtiyor. 


3 farklı oyun ve sosyalleşme aracına ek olarak, yeniden faaliyet gösterecek olan GAU token’ının gelecek oyunlar için varlıklar, karakterler ve avatarlar oluşturmada çok önemli bir rol oynayacağı söyleniyor ve token, bu özellikleri AI teknolojisinin gücünden yararlanarak sunacak. İstem tabanlı bir görsel varlık oluşturma aracı olan teknoloji, şu anda dahili testlerden geçiyor ve 2024'ün 2. çeyreğinin sonu gibi erken bir tarihte halka açık olarak piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. 


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk