Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Sponsorlu İçerik
18/09/2023 15:49

CoinTR, Türkiye'deki Devlet Bankalarıyla Yaptığı İş Birliğiyle Kullanıcı Deneyimini Yeniden Tanımlıyor

Kamu sermayeli bankalarla yerelde kitle adaptasyonu çalışmaları devam ediyor.

Kullanıcılarına güvenilir ve kullanıcı dostu bir platform sunmak için sürekli olarak çalışan ve Türkiye'nin lider kripto para borsalarından biri olarak faaliyet göstermeyi hedefleyen CoinTR borsası, Türkiye'nin kamu sermayeli devlet bankaları olan Ziraat Bank ve Vakıf Bank ile gerçekleştirdiği iş birliği ile platformun güvenilirliğini ve kullanıcı deneyimini arttırmak adına önemli bir adım attı. 


Kullanıcılarına Türk Lirası ile çeşitli kripto paraları alıp satma imkanı sunan yeni nesil kripto para borsası CoinTR, Eylül 2022'den bu yana kullanıcı dostu arayüzü, güçlü altyapısı, güvenilirliği ve kısa sürede elde ettiği yüksek hacimlerle dikkat çekiyor. Aynı zamanda dünyanın önde gelen borsalarında deneyim elde etmiş uzman ekibi sayesinde kısa sürede yerel ve küresel kripto ekosisteminde tanınırlık elde ederek Türk kripto camiasına profesyonel bir hizmet sunuyor.


Sunduğu hizmetin kalitesini arttırmak amacıyla yeni iş birliklere imza atan CoinTR, son olarak kullanıcılarına daha hızlı, kolay ve güvenilir bir borsa deneyimi sağlamak için Ziraat Bank ve Vakıfbank ile entegrasyonlarını tamamlayarak Ziraat Bank ve Vakıf Bank müşterilerinin, CoinTR'den 7/24 Türk Lirası çekme ve yatırma işlemleri yapabilmelerine olanak sağladı.


Diğer taraftan güvenilirliğe büyük önem veren CoinTR; kamu sermayeli Ziraat Bank ve Vakıf Bank'ın devlet bankası statüleri sayesinde, bu bankalarla olan ilişkileri, borsanın güvenilirliğini ve ilgili mevzuata uygunluğunu ile yaptığı iş ve işlemlerin denetim otoritesi olan MASAK'ın (Mali Suçları Araştırma Kurulu) denetimine tabi olması ile bir kez daha kullanıcılarına güven veriyor.


Böylece CoinTR kullanıcıları, CoinTR borsasında güvende olduklarını ve işlemlerinin güvenilir bir şekilde gerçekleştirildiğini görebiliyorlar.


Kullanıcılarına en güvenilir ve kullanıcı dostu kripto para alım satım deneyimini sunmak için çalışmalarına devam eden olan CoinTR ekibi, "Mevcut bankaların yanı sıra, diğer özel bankalarla iş birliğini geliştirerek hedefimize bir adım daha yaklaşmak adına çalışıyoruz. CoinTR olarak güvenilirlik ve kullanıcı deneyimi konularında her zaman en üst düzeyde hassasiyet göstermeye ve kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak adına önemli iş birliklerine imza atmaya devam edeceğiz." diyor.


CoinTR

2022 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan CoinTR borsası, tanınan borsalarda tecrübe elde etmiş üst kademe yöneticilerin ve ürün geliştiricilerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş, alanında uzman ekip üyeleri ile Türkiye'nin lider borsalarından biri olmaya hazırlanmaktadır. Resmi mevzuatlara uygun hareket eden ve MASAK tarafından denetime tabi tutulan CoinTR, global ölçekte yerli bir borsa olarak faaliyet göstermektedir.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Trend Haberler

1
“Satoshi Dönemi”nden Kalan Bitcoin’ler 14 Yıllık Uykularından Uyanıyor

15 Nisan 2024 14:51

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk