Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Polkadot’tan Liderlik Ekibine 3 Yönetici Takviyesi

Ekibe katılan yeni yöneticiler Eran Barak (COO), Peter Ruchatz (CMO) ve Fahmi Syed (CFO) oldu.

5 Temmuz 2022 07:59

Güncellenme: 5 Temmuz 2022 08:11

Polkadot ve Kusama blok zinciri ekosistemlerini kuran Parity Technologies, kurucu ve CEO Gavin Wood'un yanı sıra liderlik ekibine üç kıdemli yönetici ekledi.


Parity'ye katılan yeni yöneticiler operasyondan sorumlu (COO) olarak Eran Barak, pazarlamadan sorumlu (CMO) Peter Ruchatz ve CFO (CFO) olarak Fahmi Syed.


Bu işe alımlar Polkadot projesinin gidişatının  iyi olduğuna dair bir yükseliş işareti olarak nitelendirilirken başka yerlerde kripto firmaları, endüstri potansiyel olarak uzayan bir ayı piyasasına girerken işleri kaybediyor gibi görünüyor.


Tel Aviv Üniversitesi bilgisayar bölümü mezunu olan Barak, Thomson Reuters, Amdocs ve Symphony Communications'da üst düzey roller üstlendi.


Polkadot'un markasını oluşturacak, pazar eğitimini ve topluluk katılımını artıracak CMO Ruchatz, Microsoft ve Salesforce'ta üst düzey görevlerde bulundu.


Syed ise Parity'ye katılmadan önce, 2021'de 1,25 milyar dolarlık varlık yönetimi ile faaliyete geçen hedge fonu FIFTHDELTA'nın COO'suydu. Daha önce ise Marshall Wace hedge fonunun yatırım dışı ekibindeydi.


Geçen yılın Kasım ayında CoinDesk, Parity Technolıgies’in kurucu ortağı ve CEO’su Jutta Steiner’in, Wood'un şimdi devraldığı ve uzun süredir devam eden liderlik rolünü bıraktığını açıklamıştı.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yasanın Asıl Kapsamı SPK’nın Getireceği İkincil Düzenlemeler Sonrasında Görülecek"

19 Temmuz 2024 16:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk