Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Kripto Borsalar ve Sosyal Medya Hesapları Saldırı Altında

29 Şubat 2024 16:58

Huobi Bitcoin Borsası'nın DDoS Saldırısı

Öncelikle, Huobi Bitcoin Borsası'nın maruz kaldığı DDoS saldırısının ayrıntılarını ve bu olayın kullanıcılar üzerinde yarattığı güvenlik endişelerini inceliyoruz.


VeChain Twitter Hesabı Hack Olayı

VeChain'in resmi Twitter hesabının hacklenmesi ve ardından yapılan sahte duyuruların kripto topluluğunu nasıl etkilediğini tartışıyoruz.


Rocket Pool Twitter Hesabının Hacklenmesi

De-Fi dünyasının önde gelenlerinden Rocket Pool'un Twitter hesabının ele geçirilmesi ve bu saldırının detaylarını, yatırımcıların karşılaştığı riskleri ele alıyoruz.


Socket Protokolüne Yönelik Siber Saldırı

Kesintisiz blockchain bağlantısı sağlayan Socket protokolünün 3,3 milyon dolarlık siber saldırıya uğraması ve bu olayın ekosisteme etkilerini masaya yatırıyoruz.


Manta Network'ün DDoS Saldırısı ve Piyasa Tepkisi

Binance tarafından listelenen Manta Network'ün DDoS saldırısına maruz kalmasını ve tokenının piyasa değerindeki dalgalanmaları inceleyerek, bu tür olayların yatırımcı psikolojisi üzerindeki etkilerini tartışıyoruz.


Oyun Geliştiricisine Yönelik Sofistike Hack Girişimi

Son olarak, bir oyun geliştiricisinin sofistike bir hack girişimini nasıl fark edip önlediğini ve bu tür OpSec saldırı tekniklerinin ne anlama geldiğini ele alıyoruz.

Video Bulunamadı.

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk