Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Geleneksel ve Yenilikçi Finansta Kesişim Dönemi | ETF'ler, Düzenlemeler ve 2024

23 Şubat 2024 15:27

Crypthoughts'un 4.Bölümünde Segenious Finance Kurucu Ortağı ve Kadir Has Üniversitesi öğretim görevlisi İsmail Hakkı Polat'ı konuk ettik.


Merkeziyetsiz finans için hareketli başlayan 2024 yılı Bitcoin ETF'lerinin onayıyla geleneksel finans ile daha da yakınsamaya başladı. Merkeziyetsiz finansta yeni dönemin en büyük meydan okuması olarak görülen bu dönem yatırımcılar için farklı perspektiflerden yorumlanıyor. 


Konuğumuz İsmail Hakkı Polat ile yeni dönemin meydan okumalarını, fırsatlarını ve beklenen düzenlemeleri konuştuk.

Video Bulunamadı.

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk