Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

2024 Davos Özel: Bir Sam Gitti Diğer Sam Geldi | Afşar Akal

23 Şubat 2024 15:03

Yeni bölümde Segenious Finance CEO'su Afşar Akal ile yakından takip ettiği, İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlenen WEF ve World Crypto Forum'u konuştuk. Teknoloji tarafında geçtiğimiz yıllarda Kriptonun odağında gelişen bu zirvelerin ağırlıklı yeni gündemi Yapay Zeka oldu.


Liderler perspektifinde ise Sam Bankman Fried etkisi yerini Sam Altman'a bırakıyor. Merkeziyetsiz finansın önceki dönemlerdeki beklenmedik çıkışı, ETF'ler ile yatırım odağında hayatımıza dönüşerek yeniden girişi ile farklı konular da masada.


Davostan teknoloji, yatırım ve regülasyon konu başlıklarını ele alarak genel temayı değerlendirdiğimiz bu bölümde iç görüleri paylaşıyoruz.

Video Bulunamadı.

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk