Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Jesse Hamilton

 • Jesse Hamilton, CoinDesk'in Washington merkezli Küresel Politika ve Düzenleme ekibinde yönetici editör yardımcısı. 2022'de CoinDesk'e katılmadan önce, Bloomberg News ve Businessweek'te Wall Street düzenlemelerini de kapsayan on yıldan fazla bir süre çalıştı. Kripto hakkında ne yapılacağına karar vermeye çalışan federal kurumlardakii ilk dedikodular hakkında yazdı. Irak'ta savaş muhabirliği ve gazetelerde polis muhabirliği yaptığı zamanlar da dahil olmak üzere, muhabirlik kariyerinde birçok ulusal ödül kazandı. Jesse, gazetecilik ve tarih okuduğu Western Washington Üniversitesi'nden mezun oldu. Kripto varlığı yok.

  Son Haberler

  Şirketler

  Sam Bankman-Fried Teksas’taki Bir Duruşmaya Çağırıldı

  Teksas Eyaleti Menkul Kıymetler Kurulu, FTX’in Teksas eyaletinde yasalara karşı geldiği iddiaları nedeniyle eski CEO Sam Bankman-Fried’ı duruşmaya çağırdı.

  Politika

  “CBDC’ler, Döviz İşlem Hızını 10 Saniyeye Düşürebilir”

  New York Fed, sistemdeki iyileştirmeleri test etmek için dağıtılmış defter aracılığıyla döviz işlemlerini simüle etti.

  Şirketler

  Circle Rezervlerini BlackRock Fonuna Taşıyor

  USDC stabil coin yaratıcısı Circle, rezervlerini yatırım şirketi BlackRock’ın kurduğu fona aktarıyor.

  Politika

  “Kripto Sektörü 2008 Finans Krizinin Risklerini Taşıyor”

  ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu üyesi Christy Goldsmith Romero, kripto sektöründeki risklerin 2008 global finans kriziyle benzerlikler taşıdığını belirtti.

  Politika

  ABD Milli Gelir İdaresi Vergi Diline NFT’leri de Ekledi

  ABD Milli Gelir İdaresi’nin yayınladığı tasarıda ‘sanal para pirimi’ yerine ‘dijital varlıklar’ terimi eklendi.

  Politika

  “FTX’in Fikri Devrim Olabilir”

  ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu Başkanı, FTX’in kripto türev araçlarıyla ilgili fikrini beğendiğini belirtti.

  Politika

  CFTC Kriptonun Düzenleyici Kurtarıcısı mı? Kripto Firmaları Bundan Hoşlanmayabilir

  SEC, kriptoda kötü adam muamelesi görüyor, ancak üyeler, Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu'nun tutumunun balayını devam ettirmeyebileceğini öne sürüyorlar

  Politika

  Kaliforniya, Önemli Kayıtların Blokzincirde Yer Alması İçin Harekete Geçiyor

  Vali Gavin Newsom, bu hafta doğum ve evlilik sertifikaları gibi bireylerin kayıtlarını teslim etmek için blokzincir seçeneği oluşturan bir yasa imzaladı.

  Politika

  Teksas, Celsius’un Stabil Coin Planına İtiraz Etti

  Celsius, kendisini finanse etmek adına stabil coin satmak için izin istemişti, ancak Teksas, iflas mahkemesinin talebi reddetmesi gerektiğini savunuyor.

  Loading...

  Kategoriler

  Yazarlar

  Piyasalar

  Şirketler

  E-Bülten

  Politika

  Teknoloji

  Kripto Paralar

  Hakkında

  Hakkında

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Künye

  Çerez Politikası

  Reklam Verin

  KVKK Başvuru Formu

  İletişim

  Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


  Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  @2022 CoinDesk