Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Daniel Kuhn

 • Daniel Kuhn, CoinDesk Layer 2 için haber muhabiri ve yardımcı yazarlar editörüdür. Ayrıca The Node haber bülteni için günlük haber özeti ve haftada iki kez köşe yazarlığı yapmaktadır. Gazetecilikten önce, lisans öğrencisi olarak felsefe, lisansüstü okulda İngiliz edebiyatı ve bir NYU profesyonel programında işletme ve ekonomi muhabirliği okudu. Onunla Twitter ve Telegram @danielgkuhn üzerinden bağlantı kurabilir veya onu Urbit'te ~dorrys-lonreb olarak bulabilirsiniz. BTC ve ETH'nin sahibidir.

  Son Haberler

  Teknoloji

  Kripto ve “At Hukuku”

  “Kripto Hukuku” diye bir şey yok. O zaman neden birçok kişi bu alanda eğitim almaya çalışıyor?

  Politika

  Tether’in Tornado Cash Çıkışı O kadar da Cesur Değil

  Stabil coin üreticisi Tether, Tornado Cash bağlantılı adresleri hemen engellemeyeceğini açıkladı. Ancak bu göründüğü kadar cesur bir hareket değil.

  Politika

  Tornado Cash Zanlısı Geliştirici Tutuklandı. Sıradaki Kişi Sen Misin?

  Bir kripto karıştırıcı geliştiriyorsan bunu anonim olarak yap.

  Teknoloji

  Tornado Cash'i Klonlamak Kolay Ama Riskli Olacak

  Yaptırım uygulanan “Ethereum mikseri" açık kaynak kodlu. Herkes kopyalayıp çalıştırabilir. Zor kısım ise, kullanıcı güvenini kazanmak ve ABD hükümetinin hedef alanından uzak durmak.

  DeFi

  DeFi'nin PoolTogether'ının Arkasındaki Pooling Desteği Neden Dikkate Alınmalı?

  New York mahkemelerinde hem temelsiz hem de kriptonun temel ilkelerine aykırı bir toplu dava görülüyor.

  Loading...

  Kategoriler

  Yazarlar

  Piyasalar

  Şirketler

  E-Bülten

  Politika

  Teknoloji

  Kripto Paralar

  Hakkında

  Hakkında

  Kişisel Verileri Koruma Kanunu

  Künye

  Çerez Politikası

  Reklam Verin

  KVKK Başvuru Formu

  İletişim

  Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


  Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  @2022 CoinDesk